تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

روشن: امیدوارم کار آجورلو به حیا کن رها کن کشیده نشود

پیشکسوت قدیمی استقلال درباره مدیریت آجورلو می‌گوید وقتی اوضاع باشگاه خوب باشد، شرایط تیم هم رو به بهبودی می رود. اما وقتی همه چیز در تیم خلاصه شود، با به دست آوردن چند برد همه ذوق می کنند و بعد از چند باخت شعارهای حیا کن و ... شروع می شود که امیدواریم کار به آن جا نرسد.

کد خبر: ۱۱۰۲۱۸
۰۹:۰۶ - ۱۰ مهر ۱۴۰۰

روشن: امیدوارم کار آجورلو به حیا کن رها کن کشیده نشود

دیدارنیوز - حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال درباره انتخاب سردار آجرلو به عنوان مدیرعامل استقلال گفت: با توجه به اینکه آقای آجرلو تازه به عنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب شده، برای صحبت کردن درباره کادر مدیریتی زود است اما آقای آجرلو فردی مدیر، باتجربه و در کار خود وارد است. ولی موقعیت استقلال با سایر باشگاه ها و جاهای دیگر فرق می کند. در استقلال باید خیلی بیشتر از جاهای دیگر کار شود چون باشگاه هایی که آقای آجرلو کار کرده و موفق هم بوده، هوادار چندانی نداشته است. اما در استقلال شرایط فرق می کند و کار سخت که امیدواریم ایشان موفق شود اما باید در انتخاب هایش خیلی خوب برخورد کند تا این افراد بتوانند به او کمک کنند و این انتخاب ها صرفا انتصاب نباشد.

وی ادامه داد: زمانی که ایشان در تیمی مانند پاس فعالیت می کرد، اوضاع خیلی فرق می کرد و نکته دیگر اینکه مدیریت در یک باشگاه با باشگاه دیگر فرق می کند. در این مدت درباره افرادی که روی کار می آمدند، می گفتیم که پیشینه مدیریتی در ورزش ندارند و سابقه ای از آن ها ندیده ایم و آن ها را از قبل نمی شناختیم. الان اما آقای آجرلو را می شناسیم و سابقه ایشان را می دانیم. به همین دلیل هم امیدواریم بتواند اوضاع را تغییر دهد. 

روشن درباره مسیری که باید آجرلو در پیش بگیرد گفت: البته باید تمرکز بر روی بهبود اوضاع باشگاه باشد و فقط روی تیم تمرکز نکنند. چون استقلال یک باشگاه است و نمی توان آن را در یک تیم خلاصه کرد؛ وقتی اوضاع باشگاه خوب باشد، شرایط تیم هم رو به بهبودی می رود. اما وقتی همه چیز در تیم خلاصه شود، با به دست آوردن چند برد همه ذوق می کنند و بعد از چند باخت شعارهای حیا کن و ... شروع می شود که امیدواریم کار به آن جا نرسد. در حال حاضر یک کادر جدید روی کار آمده و همه چیز جدید است اما باید روی انتخاب ها دقت کنند که آن افراد بتوانند کمک حال باشند و اگر در مقطعی به کمک نیاز بود، بتوانند به مدیرعامل کنند.

پیشکسوت استقلال درباره اقدامات آجرلو همچون تمدید فوری و سه ساله قرارداد با سرمربی گفت: این خود یک سیاست است. قطعا قرارداد سه ساله با سرمربی بندها و مفادی دارد که ما نمی دانیم و بهتر است باشگاه این قرارداد را مانند قرارداد مسی و ... که منتشر می شود، منتشر کند تا بقیه بدانند که در قرارداد چه بندی گنجانده شده است. اگر قرار است بعد از یک قهرمانی سرمربی برود یا بعد از یک ناکامی باز در تیم بماند، این شرایط و دیگر شرایطی که در قرارداد هست واضح باشد و هواداران این موارد را بدانند.

روشن تصریح کرد: من امیدوارم با توجه به شناختی که از آجرلو دارم هم ایشان موفق باشد و بتواند باشگاه را درست کند چون مشکلات زیادی وجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی