تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

احتمال تغییر دوباره در هیات مدیره استقلال!

بروز بعضی از ناهماهنگی‌ها باعث شده است تا هیات مدیره باشگاه استقلال احتمالا در روزهای آینده باز هم دستخوش تغییر شود و یک عضو هیات مدیره از این باشگاه برود.

کد خبر: ۱۱۰۱۹۶
۱۲:۳۶ - ۰۹ مهر ۱۴۰۰

احتمال تغییر دوباره در هیات مدیره استقلال!

دیدارنیوز - در حالی که هنوز یک هفته هم از معرفی هیات مدیره جدید باشگاه استقلال نمی‌گذرد، این احتمال وجود دارد که در روزهای آینده تغییری در ترکیب هیات مدیره جدید ایجاد شده و یکی از اعضای هیات مدیره جای خود را به فرد جدیدی بدهد.

گفته می‌شود به دلیل بعضی از ناهماهنگی‌ها در شرایط فعلی این امکان وجود دارد که این عضو خیلی زود از هیات مدیره جدید آبی‌های پایتخت جدا شود.

پس از نارضایتی‌های فراوان هواداران و پیشکسوتان استقلال و همچنین نارضایتی‌های مقطعی سرمربی آبی‌پوشان با احمد مددی و تیم مدیریت قبلی او، سرانجام دو هفته قبل مددی از سمت خود استعفا داد و روز شنبه نیز از سوی وزارت ورزش و جوانان مصطفی آجورلو به همراه مهدی افضلی، مجتبی نوراللهی، محمد مومنی و پرویز مظلومی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه معرفی شدند.

مصطفی آجورلو در همان اولین شب حضورش در باشگاه استقلال دست به تغییراتی زد و با تصمیماتی که اتخاذ کرد توانست آرامش نسبی را به باشگاه استقلال و هواداران این تیم بازگرداند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر