تیتر امروز

خبر بسیار خوش برای قرمزهای پایتخت!

الهلال که قرار است برابر پرسپولیس به میدان برود در آخرین دیدار خود به تساوی رسید که دو مهاجم سرشناس این تیم عملکرد ضعیف داشتند.

کد خبر: ۱۱۰۱۶۹
۰۹:۴۶ - ۰۹ مهر ۱۴۰۰

خبر بسیار خوش برای قرمزهای پایتخت!

دیدارنیوز - هفته هفتم لیگ عربستان سعودی در حالی برگزار شد که این آخرین دیدار الهلال پیش از تقابل با پرسپولیس بود و شاگردان ژاردیم برای رسیدن به صدر جدول به پیروزی نیاز داشتند.

نکته مهم این مسابقه بازگشت ناصر الدوساری و سلمان الفرج دو بازیکن مصدوم تیم الهلال بود که به این شکل نشان دادند می‌توانند مقابل پرسپولیس بازی کنند.

بازی با حملات تیم الهلال آغاز شد و موسی مارگا در دو موقعیت خوب قرار گرفت که یکی را در شرایط تک به تک دروازه‌بان حریف گرفت و دیگری از زاویه بسته زده شد و به تیرک افقی دروازه خورد.

در یک صحنه برخورد توپ با دست بازیکن الحزم در محوطه جریمه مشکوک به پنالتی بود اما داور از این صحنه گذشت و وی ای آر هم پنالتی تشخیص نداد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یابد.

نیمه دوم این مسابقه نیز با حملات الهلال آغاز شد و سرانجام کاپیتان این تیم سلمان الفرج زمینه‌ساز گل شد. ارسال او به محوطه جریمه با پاس ناصر الدوساری همراه شد تا بافتیمبی گومیس دروازه را به راحتی باز کند.

دو دقیقه بعد موسی مارگا یک موقعیت دیگر را هم از دست داد.

در دقیقه ۶۹ برخورد توپ با دست مارگا در محوطه جریمه الهلال پنالتی تشخیص داده شد تا موها از روی نقطه پنالتی برای الحزم گلزنی کند. 

اتفاقات رخ داده در بازی سبب شد تا داور ۷ دقیقه وقت اضافه بگیرد و البته این بازی پنج دقیقه بیشتر هم به طول انجامید. در دقیقه ۹۰+۱۱ صالح الشهری در محوطه جریمه سرنگون شد اما داور پنالتی نگرفت. او بلافاصله از جایش بلند شد و یک پاس دیگر گرفت و این بار برخوردش با مدافع الحزم داور را مجاب کرد که نقطه پنالتی را نشان دهد.

بافتیمبی گومیس پشت توپ ایستاد تا گل دومش را بزند اما ضربه آرام او را ملیک عسله گلر الجزایری گرفت تا الهلال فرصتی بسیار خوب برای پیروزی را از دست بدهد.

در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید تا الهلال به رتبه چهارم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان سقوط کند.

موسی مارگا و بافتیمبی گومیس در شب تساوی الهلال مقابل الحزم، نمایش ناامیدکننده‌ای داشتند.

 لئوناردو ژاردیم تیمش را با زوج گومیس و مارگا در خط حمله به زمین فرستاد تا پیش از بازی حساس مقابل پرسپولیس برای سرخپوشان خط و نشان بکشد اما این دو ستاره گرانقیمت شب عجیبی را پشت سر گذاشتند.

موسی در این بازی سه موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد تا نقش پررنگی در از دست رفتن دو امتیاز برای الهلال داشته باشد اما گومیس داستان متفاوتی داشت.

او در ۵۷ با یک ضربه بغل پا در مقابل دروازه الحزم تک گل تیمش را زد و در دقیقه ۹۰+۱۲ از روی نقطه پنالتی فرصت زدن گل دوم را هم داشت اما ضربه آرام او را گلر الجزایری حریف گرفت.

با این حساب دو گزینه اصلی الهلال برای خطرسازی روی دروازه پرسپولیس در این بازی نمایشی پایین تر از حد انتظار داشتند و حالا باید در مقابل پرسپولیس جبران کنند.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر