تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

اسطوره انگلیس درباره گل طارمی به لیورپول: گومز اشتباه سختی انجام داد!

اسطوره فوتبال انگلیس معتقد است که جو گومز در صحنه گل مهدی طارمی به لیورپول، اشتباهی نابخشودنی مرتکب شده است.

کد خبر: ۱۱۰۱۶۷
۰۹:۳۲ - ۰۹ مهر ۱۴۰۰

اسطوره انگلیس درباره گل طارمی به لیورپول: گومز اشتباه سختی انجام داد!

دیدارنیوز - لیورپولی ها دیگر عادت کرده‌اند که زمین پورتو بروند و دست پر میدان را ترک کنند. در سال‌های اخیر لیورپول در روزشگاه دراگائو ۱۴ گل به پورتو زده و تنها دو گل دریافت کرده است. بدون شک زمان قرعه‌کشی وقتی نام لیورپول از سبد خارج شد، هواداران پورتو اصلا راضی به برخورد با این تیم نبودند.

سه شنبه شب اتفاق همیشگی تکرار شد و لیورپول با نتیجه ۱-۵ بر پورتو پیروز شد. در دیداری که محمد صلاح و روبرتو فیرمینو دبل کردند و سادیو مانه نیز گل دیگر را به ثمر رساند. تک گل پورتو را نیز مهدی طارمی با یک ضربه سر زیبا به ثمر رساند. گل طارمی در شرایطی به ثمر رسید که لیورپول ۰-۳ پیش بود و اندک بارقه امیدی زنده شد ولی پورتو در ادامه، دو گل دیگر هم دریافت کرد.

مایکل اوون اسطوره فوتبال انگلیس که به عنوان کارشناس در بی‌تی اسپورتس حضور داشت، جو گومز مدافع لیورپول را روی گل طارمی مقصر می‌داند و این مدافع ملی‌پوش را زیر سوال برد. از نگاه اوون و در صحنه گل، گومز تصمیم اشتباهی گرفت.

اوون در این رابطه گفت: «معتقدم گومز می‌توانست خیلی بهتر کار کند و او مقصر گلی است که لیورپول دریافت کرد. وقتی شما مهاجمی بلندقامت و با فیزیک بدنی قوی چون طارمی را مقابل خود دارید، باید بدانید که همیشه از سمت راست او حرکت کنید ولی گومز جهت اشتباه را برای مهار طارمی انتخاب کرد. وقتی توپ برای مهاجم ارسال شد، گومز جاگیری درستی نداشت و دیگر راه برگشتی هم نبود. او اشتباه کرد و در آن شرایط، غیرممکن بود بتواند مانع ضربه سر طارمی شود. فکر می‌کنم با من موافقید که ترکیب ثابت لیورپول از آن بهتر نمی‌توانست باشد. البته گومز دیر وارد میدان شد و در پست اصلی‌اش نیز قرار نداشت. خوشبختانه در بازی برابر سیتی انتظار ندریم که گومز مدافع راست باشد و ظیفه مهار جک گریلیش نیز بر عهده جیمز میلنر خواهد بود.»

برچسب ها: مهدی طارمی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر