تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
واکنش به یک خبر؛

مشکل ستاره سابق پرسپولیس حل شد

روز گذشته مطلبی با عنوان صحبت‌های تکان ‌دهنده ستاره اسبق پرسپولیس که حالا یک چادرنشین است در بخش ورزشی ایرنا منتشر شد، مطلبی که با واکنش های مختلف همراه بود و امروز خبر رسید که مشکل این ستاره اسبق فوتبال کشورمان حل شده است.

کد خبر: ۱۱۰۱۶۳
۱۷:۳۶ - ۰۸ مهر ۱۴۰۰

مشکل ستاره سابق پرسپولیس حل شد

دیدارنیوز: منوچهر شفقتیان یکی از بازیکنان قدیمی و تاثیرگذار پرسپولیس در سال های نه چندان دور است، بازیکنی که به دلایل مختلف با مشکلات زیادی مواجه شده و در طی این سال ها نیز به شیوه های مختلف مشکلاتش را با مدیران ورزشی و فوتبالی در میان گذاشته بود اما پاسخ مناسبی دریافت نمی کرد.
پس از انتشار سخنان این بازیکن اسبق فوتبال ایران در صفحه ورزشی ایرنا، محمد نادری بازیکن ملی پوش فوتبال کشورمان که در لیگ ترکیه بازی می کند دست به کار شد و با همراهی هواداران فوتبال مبلغ مورد نظر را تهیه و در اختیار این پیشکسوت فوتبال ایران قرار داد تا مشکل وی حل شود.
نادری پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس و استقلال را در کارنامه خود دارد.


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر