تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

نشست ویژه مجیدی و آجورلو برای جذب بازیکن

بر خلاف روابط تیره فرهاد مجیدی با مدیر عامل قبلی استقلال، او هر روز با آجورلو دیدار می‌کند. سرمربی و مدیرعامل استقلال امروز نشستی را با هم برگزار کردند.

کد خبر: ۱۱۰۱۴۵
۱۴:۴۰ - ۰۸ مهر ۱۴۰۰

نشست ویژه مجیدی و آجورلو برای جذب بازیکن

 

دیدارنیوز: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بعد از بازی درون تیمی امروز آبی ها سریعا محل برگزاری تمرین و مسابقه را ترک کرد تا به دیدار مدیرعامل باشگاه برود.

مجیدی که از قبل جلسه امروز با مصطفی آجورلو را هماهنگ کرده بود، بعد از بازی خودش را به دفتر مدیرعامل رساند تا جلسه اش را با او برگزار کند.

مجیدی قرار است در این جلسه رسما لیست بازیکنان خارجی و داخلی مد نظرش را برای تقویت استقلال ارائه کند و البته راهکار های جذب این نفرات نیز بررسی شود.

سرمربی استقلال علاوه بر روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی، دو بازیکن خارجی را نیز در نظر گرفته است. این دو بازیکن ظاهرا با نظر گابریل پین مربی ایتالیایی استقلال انتخاب شده‌اند و قرار است در پست های وینگر و مهاجم به استقلال اضافه شوند.

مدیرعامل استقلال در جلسه قبلی با مجیدی از او خواسته بود سریعا لیست بازیکنان مد نظرش را ارائه کند تا آنها برای جذب نفرات مورد نظر بتوانند اقدامات لازم را انجام بدهند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر