تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

الکلاسیکو با حضور ۱۰۰ هزار نفر انجام می‌شود

با چراغ سبز وزارت بهداشت اسپانیا و دولت، از این پس تمامی بازی‌های فوتبال در لالیگا و دسته دوم با حضور ۱۰۰ درصدی هواداران برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۰۱۰۴
۱۵:۲۸ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰

الکلاسیکو با حضور ۱۰۰ هزار نفر انجام می‌شود

دیدارنیوز - وزیر بهداشت اسپانیا امروز اعلام کرد که دیگر محدودیتی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های فوتبال وجود نخواهد داشت. برای بسکتبال نیز محدویدت به ۸۰ درصد گنجایش سالن رسیده و این ورزش نیز دیگر چیزی تا برگزاری بازی‌ها با حضور ۱۰۰ درصدی تماشاگران فاصله ندارد.

از اول اکتبر دیگر ورزشگاه‌های فوتبال اسپانیا محدودیتی برای استقبال از تماشاگران ندارند که خبر بسیار خوبی برای فوتبال دوستان اسپانیا محسوب می‌شود. دربی باسک بین بیلبائو و آلاوس که جمعه در سن مامس برگزار می‌شود، اولین دیداری است که با حضور ۱۰۰ درصدی هواداران به انجام خواهد رسید و بازی پونفردینا و وایادولید در دسته دوم نیز روز جمعه شرایط مشابهی خواهد داشت.

پیش از این تنها ۴۰ درصد ورزشگاه‌های فوتبال در اختیار تماشاگران قرار داشت، ولی دیگر این محدودیت برداشته شده است. به این ترتیب ال کلاسیکوی ۲ آبان در ورزشگاه پر از تماشاگر نوکمپ برگزار خواهد شد و بارسا می‌تواند از حمایت ۱۰۰ درصدی هوادارانش استفاده کند. دو ال کلاسیکوی فصل گذشته بدون حضور تماشاگران برگزار شد و رئال هر دو بازی را با پیروزی به پایان رساند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر