تیتر امروز

اعتراف جنجالی سجادی: خیالتان راحت وزیر رنگی نیستم!

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان من به هیچ وجه رنگی نیستم و برای همه تیم ها از جمله استقلال و پرسپولیس احترام قائل هستم. وظیفه من این است که در خدمت تمام تیم های باشگاهی و ملی باشم.

کد خبر: ۱۱۰۰۷۷
۱۳:۱۹ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰

اعتراف جنجالی سجادی: خیالتان راحت وزیر رنگی نیستم!

دیدارنیوز - حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، خودش را از هر گونه اتهامات رنگی مبرا می داند. او در مصاحبه ای صراحتا در این باره حرف زد:

*درباره پرونده ویلتموس ابتدا باید رای صادر شود و بعد از آٖن با مشورت پاسخ اهالی رسانه را خواهیم داد.

*تمام تلاش خود را برای حضور تماشاگران در بازی های ملی انجام خواهیم داد و امیدواریم بازی با تیم کره جنوبی را با حضور تماشاگران برگزار کنیم؛ اما این که چه تعداد و به چه صورتی این اتفاق انجام پذیرد، مشخص نیست.

*من به هیچ وجه رنگی نیستم و برای همه تیم ها از جمله استقلال و پرسپولیس احترام قائل هستم. وظیفه من این است که در خدمت تمام تیم های باشگاهی و ملی باشم. همه کار وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس و استقلال نیست و ما وظایف دیگری نیز داریم.

*امیدوارم به گونه ای عمل کنیم که مردم تغییر را احساس کنند و متوجه شوند که همه برای خدمت آمده ایم و امیدوارم خروجی کارمان همان باشد که مردم علاقه دارند.
- باشگاه پرسپولیس با حکم دادگاه عالی ورزش ملزم به پرداخت طلب ۵۸۰ هزار دلاری به گابریل کالدرون و ۹۵ هزار دلاری به خواکین دستیار وی همراه سود پنج درصد سالیانه شد.

با این حال باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم بودجه لازم برای پرداخت این مبلغ از هجدهم شهریورماه با محرومیت از سوی فیفا برای حضور در نقل و انتقالات روبرو شد.

همین امر باعث شد تا باشگاه پرسپولیس پس از استعفای جعفر سمیعی و روی کار آمدن مجید صدری با فشار هواداران نسبت به پرداخت این رقم روبرو شود. مبلغی سنگین که باشگاه پرسپولیس در حال حاضر قادر به پرداخت آن نیست تا سرخ‌ها همچنان در محرومیت نقل و انتقالاتی باقی بمانند.

طبق قوانین انضباطی جاری فیفا، باشگاه پرسپولیس تا قبل از پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی فرصت پرداخت تمام و کمال مطالبات مربیان پیشین خود را دارد. سرخ‌ها اگر نتوانند این پول را پرداخت کنند با جریمه سنگین دیگری از سوی فیفا و محرومیت قطعی از حضور در سه دوره نقل و انتقالاتی روبرو خواهد شد. بنابراین چاره‌ای جز پرداخت این پول تا زمستان سال جاری نیست؛ در غیر این صورت سرخ‌ها با افزایش دوران محرومیت خود روبرو خواهند شد.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که قصد دارد اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را پس از تقابل این تیم با الهلال عربستان معرفی کند در حال بررسی بدهی‌های بین المللی پرسپولیس است که در رأس آنها کالدرون قرار دارد. وزارت ورزش منع قانونی برای کمک به باشگاه‌های حرفه ای را دارد. از این رو سجادی می‌خواهد با چینش افرادی که قادر به تأمین منابع مالی لازم برای این باشگاه هستند بخشی از دغدغه‌های مالی را جبران کنند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر