تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

فرهاد مجیدی عجله‌ای برای نقل و انتقالات ندارد

مجیدی عجله ای برای نقل و انتقالات ندارد. سرمربی استقلال بیشتر دغدغه جذب دو بازیکن خارجی و روزبه چشمی را دارد تا تیم پرقدرتی را برای لیگ جدید آماده کند.

کد خبر: ۱۱۰۰۷۱
۱۲:۴۹ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰

فرهاد مجیدی عجله‌ای برای نقل و انتقالات ندارد

دیدارنیوز - سه شنبه شب در جلسه مجمع باشگاه استقلال مصوب شد که قرارداد مجیدی برای سه سال تمدید شود و به نظر می رسد همه اعضا با این مسئله موافق هستند اما هنوز چیزی روی کاغذ نیامده و البته مجیدی هم عجله ای برای این کار ندارد. سرمربی استقلال بیشتر دغدغه جذب دو بازیکن خارجی و روزبه چشمی را دارد تا تیم پرقدرتی را برای لیگ جدید آماده کند.

بسیاری از کارشناسان و هواداران استقلال معتقدند این تیم فعلی بوی قهرمانی نمی دهد و فاقد بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار است. آنها می‌گویند استقلال باید تقویت شود و مجیدی هم بیشتر از اینکه به دنبال تمدید قرارداد باشد به دنبال تقویت استقلال است. حالا باید دید آیا او طی روزهای آینده می‌تواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند یا نه؟

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۷
0
0
آنقدر لفت میده تا پنجره استقلال بسته شهبعد بگه دستم خالی بود نتونستم جام بیارم
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر