تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

زوج سیدجلال حسینی در بازی با الهلال مشخص شد

پرسپولیس که قرار است برابر الهلال بازی کند، سیدجلال حسینی با حضور فرشاد فرجی از خط دفاعی پرسپولیس برابر حملات الهلال دفاع خواهند کرد.

کد خبر: ۱۱۰۰۴۸
۱۱:۳۷ - ۰۷ مهر ۱۴۰۰

زوج سیدجلال حسینی در بازی با الهلال مشخص شد

دیدارنیوز - کاپیتان فصل گذشته گل گهر سیرجان با پیراهن شماره ۵ پرسپولیس در کنار سید جلال حسینی برابر پیکانی ها آزمایش شد.

هر چند پرسپولیسی ها در نیمه اول گلی از حریف تدارکاتی خود دریافت نکردند اما شنیدیم یحیی گل محمدی قصد ندارد دست به ترکیب مرکز خط دفاع تیمش در دیدار حساس با الهلال عربستان بزند.


بیشتر بخوانید: با تغییر رئیس سازمان صدا و سیما، عادل برمی‌گردد؟!


هر چند فرشاد فرجی در بازی با استقلال تاجیکستان یکی دو اشتباه مرتکب شد ولی همچنان مدافع مورد علاقه سرمربی پرسپولیس است.

تیم پرسپولیس در یک سال اخیر دو مدافع مرکزی خود شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان را از دست داده تا خط دفاعی این تیم شکل جدیدی به خود بگیرد و حالا یحیی گل‌محمدی به زوج سید جلال حسینی و فرشاد فرجی دل سپرده است.

سیدجلال حسینی که چند ماه تا ۴۰ سالگی فاصله دارد، همچنان با آمادگی بالا در تمرینات حاضر شده و به عنوان رهبر دفاعی پرسپولیس شناخته می‌شود و با توجه به اینکه در دیدار با استقلال تاجیکستان نمایش بی نقصی ارائه داد پیش بینی می شود نفر اول خط دفاع گل محمدی باشد.

کاپیتانی که تعریف و تمجید کاپیتان و سرمربی استقلال تاجیکستان را نیز برانگیخت و ثابت کرد تمام نشدنی است.

گزینه دیگر فرشاد فرجی است. شاید خوش بین ترین هواداران پرسپولیس هم فکرش را نمی کردند فرشاد فرجی بتواند در این تیم خوش بدرخشد. زمانی که پیش از دیدار برگشت برابر آلومینیوم اراک، سید جلال حسینی از ناحیه زانو احساس مصدومیت کرد، فرشاد فرجی جانشین کاپیتان شد و توانست در کنار محمد حسین کنعانی زادگان خط دفاع پرسپولیس را بیمه کند.

عملکرد فرشاد فرجی به قدری خوب و امیدوارکنند بود که بسیاری از نگرانی ها در خصوص جدایی محمد حسین کنعانی زادگان مرتفع شد.

مدافع شمالی سابق تیم‌های راه آهن، نساجی و پدیده مشهد که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود ولی به دلیل مشکلات رضایتنامه در تحقق این انتقال ناکام مانده بود، این بار شخصا دست به کار شد.

فرجی که با درخواست ۳ میلیاردی صدور رضایتامه مواجه شده بود و پرسپولیس به وی اعلام کرده بود شخصا پیگیر باشد، آپارتمان شخصی خودش در شمال را فروخت و بالاخره رضایت تیم پدیده مشهد را جلب کرد تا محبوبیت خود نزد هواداران را افزایش دهد.

اخبار واصله از اردوی پرسپولیس حاکی از فیکس بودن فرشاد فرجی دارد و یحیی گل محمدی بنا ندارد در عربستان و بازی با الهلال زوج او و سید جلال حسینی را تغییر دهد.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر