تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

فعالیت راه‌آهن جنوب در مرز شلمچه برای جابه‌جایی زائران اربعین

عبدالکریم درویش زاده، مدیرکل راه‌آهن جنوب از فعال شدن ۲ دستگاه ریل باس در مرز شلمچه برای جابه‌جایی زائران خبرداد.

کد خبر: ۱۰۹۹۴۲
۱۳:۴۲ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

فعالیت راه‌آهن جنوب در مرز شلمچه

دیدارنیوز ـ عبدالکریم درویش زاده، مدیرکل راه‌آهن جنوب اظهار کرد: پس از اعلام بازگشایی مرز شلمچه به منظور بازگشت زائران اربعین حسینی، از شب گذشته یک دستگاه ریل باس در مرز شلمچه در نظر گرفته شده که به صورت مستمر در حال جابه‌جایی مسافران به سمت خرمشهر است.

وی افزود: با توجه به ازدحام مسافران، شب گذشته، ریل باس دوم نیز برای جابه‌جایی زائران از مرز شلمچه به خرمشهر، به مرز اعزام شد.

درویش زاده گفت: ظرفیت هر ریل باس ۳۳۶ صندلی است، اما با پر شدن راهرو‌ها و فضا‌های دیگر ریل باس، شب گذشته تا ۶۰۰ مسافر هم در این ریل باس جابه‌جا شدند.

وی در خصوص ازدحام زیاد مسافران در ریل باس در شرایط کرونایی، تصریح کرد: بحث کنترل تعداد مسافر باید توسط مسئولان استانی و نیروی انتظامی انجام شود. سعی می‌کنیم این مسائل را کنترل کنیم مگر اینکه مسائل از دست ما خارج شود.

درویش زاده عنوان کرد: همچنین چهار رام قطار برای جابه‌جایی زائران از خرمشهر به تهران در نظر گرفته شده است و متناسب با نیاز فعالیت خواهند کرد.

مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: دو دستگاه ریل باس دیگر از تهران به خوزستان اعزام شد تا در صورت نیاز در مسیر شلمچه به خرمشهر و خرمشهر به اهواز فعالیت کنند. البته در صورت نیاز و تقاضا این دو ریل باس مسافران را به تهران نیز اعزام خواهند کرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اربعین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر