تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

ابتلا و مرگ ناشی از ویروس کرونا در هند کاهش یافت

وزارت بهداشت هند اعلام کرد با ثبت ۱۸ هزار و ۷۹۵ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا و مرگ ۱۷۹ نفر در شبانه روز گذشته، این کشور به سمت کاهش آمار ابتلا و مرگ پیش می‌رود.

کد خبر: ۱۰۹۹۳۹
۱۳:۳۶ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

وضعیت کرونا در هند

دیدارنیوز ـ به گزارش پایگاه خبری «پرینت» هند، وزارت بهداشت هند اعلام کرد پس از گذشت ۲۰۱ روز، امروز در این کشور با ثبت زیر ۲۰ هزار نفری موارد ابتلا به ویروس کرونا یعنی ۱۸ هزار و ۷۹۵ مورد شمار کلی مبتلایان به این ویروس به ۳۳ میلیون و ۶۹۷ هزار و ۵۸۱ نفر رسید. این در حالی است که تعداد موارد ابتلا به کمترین میزان خود در ۱۹۲ روز گذشته رسیده است. همچنین موارد مرگ و میر امروز ناشی از این بیماری نیز با ثبت ۱۷۹ نفر به کمترین میزان خود در ۱۹۳ روز گذشته رسیده است. بر این اساس تا کنون ۴۴۷ هزار و ۳۷۳ نفر جان خود را از دست داده اند.

برپایه این گزارش موارد ابتلا با کاهش ۰.۸۷ درصدی و موارد بهبود با بالاترین افزایش یعنی ۹۷.۸۱ درصد از ماه مارس سال گذشته ثبت شده است. همچنین روز گذشته یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۷۸۰ تست شناسایی در این کشور انجام شده که تعداد تست‌های شناسایی را به ۵۶۵ میلیون و ۷۳۰ هزار و ۳۱ می‌رساند. تعداد تست‌های مثبت گزارش شده روزانه ۱.۴۲ درصد است. این رقم در مقایسه با ۲۹ روز گذشته، ۳ درصد کمتر بوده است.

گفتنی است هند دو موج سهمگین کرونا را در تاریخ‌های ۴ مه و ۲۳ ژوئن تجربه کرد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: کرونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر