تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

ناظم الشریعه: طیبی حتی بعد از ۲۱ روز هم نتوانست بازی کند

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت در دستور پزشکی آمده که ستاره تیم ملی کشورمان ظرف ۲۱ روز می‌تواند بازی کند، اما او با گذشت ۳۰ روز هم نتوانست به میدان برود.

کد خبر: ۱۰۹۹۳۲
۱۲:۴۷ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

ناظم الشریعه: طیبی حتی بعد از ۲۱ روز هم نتوانست بازی کند

دیدارنیوز - سیدمحمد ناظم‌الشریعه درباره حذف تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی، با شکست ۳ بر ۲ مقابل قزاقستان اظهار داشت: باید بپذیریم که همه تیم‌ها با شرایط ویژه‌ای به جام جهانی می‌آیند. تفکر ما این بود که حریف از شیوه بازی پنج نفره ثابت استفاده نمی‌کند و از دروازه‌بان خود در حملات بهره می‌برد.

«حریف را به خوبی بستیم و اوضاع بر وفق مراد بود.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: با پرس خوب توانستیم به قزاقستان فشار بیاوریم، اما همین مسئله باعث شد در نیمه دوم کم بیاوریم و فشار قزاقستان افزایش یافت. در بازی پنج نفره عملکرد خوبی داشتیم و یک گل صد درصد را در فاصله دو ثانیه تا پایان نزدیم. گاهی همین یک فرصت نصیب تیم می‌شود. فکر می‌کنم ما تمام تلاش خود را در مسابقات کردیم، اما اتفاقات دیگری هم رخ می‌دهد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران راجع به غیبت حسین طیبی و فرهاد فخیم مقابل قزاقستان به دلیل مصدومیت و اینکه طیبی نتوانست در مسابقات به میدان برود، به تسنیم گفت: متأسفانه غیبت بازیکنان تأثیرگذار است. طبق نامه‌ای که دارم، کمیته پزشکی در زمان مصدومیت طیبی گفت او ۲۱ روز بعد می‌تواند بازی کند، اما حالا ۳۰ روز گذشته و طیبی نتوانسته است بازی کند. شرایط این بازیکن بهتر شده بود و او را روی نیمکت هم نشاندیم، اما متأسفانه نشد که بازی کند.

ناظم‌الشریعه درباره خط خوردن نام محمدرضا سنگ سفیدی از لیست تیم ملی برابر قزاقستان پس از اختلاف این دو در دیدار مقابل ازبکستان خاطرنشان کرد: همه بازیکنان در زمین باید از فرامین مربی تبعیت کنند.

وی در مورد انتقاد کارشناسان از بالا بودن میانگین سنی ملی‌پوشان پس از حذف ایران عنوان کرد: بسیاری از کارشناسان درباره تغییر نسل صحبت می‌کنند، اما جوانگرایی امری کلی است و همه، از جمله باشگاه‌ها باید این کار را انجام دهند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر