تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

وحید شمسایی: شایعه کم کاری بازیکنان تیم ملی حرف زشتی است

برترین گلزن فوتسال تیم ملی ایران درباره شایعه کم کاری بازیکنان تیم ملی و توجه نکردن به ناظم الشریعه گفت این حرف زشتی است و اگر نکته ای است باید سرمربی پاسخگو باشد.

کد خبر: ۱۰۹۹۲۷
۱۲:۲۴ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

وحید شمسایی: شایعه کم کاری بازیکنان تیم ملی حرف زشتی است

دیدارنیوز - وحید شمسایی در خصوص شکست تیم ملی فوتسال ایران مقابل قزاقستان و حذف از جام جهانی اظهار داشت: باید به کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال خسته نباشید بگویم؛ جذابیت فوتسال به همین اتفاقات است. یکبار شما نتیجه فوق العاده‌ای می‌گیرید و یک بار هم در مرحله‌ای که انتظار ندارید از مسابقات حذف می‌شوید.

وی افزود: از همین امروز باید برای آینده تیم ملی فوتسال برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کنیم. تیم ملی فوتسال نیاز به یک پوست اندازی دارد. حتی اگر در ۲ یا ۳ تورنمنت آسیایی نتیجه خوبی نگیریم و برای ۸ سال آینده چالش داشته باشیم، باید پوست اندازی در تیم ملی فوتسال را انجام دهیم؛ کاری که اسپانیا و ژاپن هم انجام دادند.

پیشکسوت فوتسال ایران گفت: از سال ۱۳۷۸ که وارد فوتسال و تیم ملی شدم، صادق درودگر با انتخاب سرمربی‌های خوب در بخش پایه به خوبی عمل کرد. یک مربی داشتیم که در تیم ملی پایه خیلی خوب عمل کرد و حکم دبیرستان را داشت. مربی دوم حکم دانشگاه را داشت و نسل فعلی را ساخت. هنوز بعضی نفرات این نسل بازی می‌کنند. در این بخش فدراسیون باید وارد شود و ساماندهی مناسبی داشته باشد.

شمسایی در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات در رأس فدراسیون فوتبال روی عملکرد تیم ملی فوتسال تاثیر داشت، تصریح کرد: اهل تملق و چاپلوسی نیستم و سرم زیر بیرق کسی نیست. از زمانی که عزیزی خادم آمد کار‌هایی اتفاق افتاد که پیش از این انجام نمی‌شد؛ مانند البسه، پرداخت پاداش و معوقات. در مورد بازی دوستانه هم نسبت به تیم‌های دیگر تفاوت زیادی نداشتیم. اولاً که کرونا روی رشته فوتسال تاثیرگذار بود و حتی جام ملت‌های آسیا برگزار نشد. دوماً اسپانیا و آرژانتین ۶ یا ۷ بازی دوستانه داشتند. همچنین برزیل ۴ یا ۵ بازی دوستانه. تیم ملی ۷ بازی دوستانه داشت بنابراین از نظر بازی تدارکاتی با دیگر تیم‌های جهان برابر بودیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا بعضی بازیکنان تیم ملی به خاطر اختلاف با ناظم الشریعه کم کاری کردند و شایعه دخالت افراد بیرونی در نتایج تیم ملی وجود داشت، گفت: این حرف زشتی است، اگر واقعاً این اتفاق افتاده رسانه‌ها باید این قضیه را شفاف اعلام کنند. نباید در لفافه صحبت شود. البته من هم مثل شما خبرنگاران از پای تلویزیون شاهد بازی‌های بودم و در لیتوانی حضور نداشتم. به هرحال ناظم الشریعه ۶ سال در این تیم حضور داشته؛ او بهتر می‌تواند در این باره پاسخگو باشد. تقریبا ۹ یا ۱۰ نفر از همان تیمی که سوم جهان شد در این تیم هم حضور داشت. نه به حوزه کم کاری بازیکنان وارد می‌شوم و نه دوست دارم وارد شوم؛ ناظم الشریعه باید راهکار بدهد.

پیشکسوت فوتسال ایران در خصوص تغییرات احتمالی تیم ملی فوتسال گفت: در این مورد فدراسیون فوتبال، هیئت رییسه فدراسیون و اعضای کمیته فنی فوتسال باید پاسخ بدهند. این سوال در حیطه وظایف من نیست. فقط در بخش فنی می‌توانم صحبت کنم. بیشتر بخوانید: حذف قابل پیش بینی فوتسالیست‌ها از جام جهانی؛ تیمی که دل شیر نداشت!

برچسب ها: وحید شمسایی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر