تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

قانون قهرمانی در لیگ برتر تغییر کرد: نتایج رو در رو به جای تفاضل گل

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از تغییر شیوه قهرمان لیگ برتر در فصل جدید صحبت کرد و اعلام کرد نتایج رو در رو جایگزین تفاضل گل شده است.

کد خبر: ۱۰۹۹۲۴
۱۲:۱۰ - ۰۶ مهر ۱۴۰۰

قانون قهرمانی در لیگ برتر تغییر کرد: نتایج رو در رو به جای تفاضل گل

دیدارنیوز - حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اعلام کرد در فصل جدید لیگ برتر قانون تفاضل گل برای تعیین رتبه تیم ها حذف شده و بازی رو در رو ملاک است.

حسن کامرانی فر سرپرستی دبیرکلی فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه فوتبال برتر از وضع قوانین جدید برای تعیین رتبه های لیگ برتر نظیر تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده خبر داد.

کامرانی فر اعلام کرد که از این به بعد قانون تفاضل گل حذف شده و بازی های رو در رو ملاک است.

کامرانی فر در این خصوص گفت:امسال اتفاق خیلی خوب از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برنامه ریزی شده است که به زودی اعلام خواهد شد و آن این است که در مسابقات فصل جدید در بحث صعود و سقوط تفاضل گل نخواهیم داشت و بازی های رو در رو و یا یک سری روش های جدید را به زودی اعلام خواهیم کرد.

او ادامه داد: این مسئله باعث می شود که یک سری اتفاقات کم شده و گل های زیاد تأثیری نخواهد داشت. این مسئله خیلی کمک می کند و همانطور که می دانید این روش در خیلی از کشورها آغاز شده است.

باید دید با قانون جدید کدام تیم در فصل جدید سود خواهد برد و آیا پرسپولیس با آن در روز پایانی لیگ بیست و یکم ضرر خواهد کرد و قهرمانی را از دست خواهد داد، یا خیر؟

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر