تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

خصلت جالب گابریل پین؛ کودتا هرگز!

رفتار حرفه‌ای و جالب مربی استقلال از زمانی که به کادرفنی اضافه شده، مورد توجه همکارانش و حتی بازیکنان این تیم قرار گرفته است.

کد خبر: ۱۰۹۸۵۵
۱۴:۱۴ - ۰۵ مهر ۱۴۰۰

گابریل پین استقلال

 

دیدارنیوز: گابریل پین در مدت کوتاهی که به کادرفنی استقلال اضافه شده به وضوح نشان داده چقدر نقش خود را در این تیم دوست دارد.

در سال های اخیر برخی مربی های خارجی که به عنوان دستیار وارد ایران شده بودند، دوست داشتند بعد از برکناری سرمربی خودشان امور را در دست بگیرند. نمونه بارز این داستان شاید دستیاری میک مک‌درموت در زمان سرمربیگری منصوریان باشد، جایی که او بعد از برکناری سرمربی خود در بازی با سپیدرود رشت به عنوان مسئول فنی حضور داشت و بعد از آن هم تلاش کرد به عنوان سرمربی کار خود را ادامه بدهد اما مدیران وقت باشگاه امور فنی تیم را به وینفرد شفر سپردند.

با این حال رویه گابریل پین کاملا متفاوت است، جایی که به گفته اعضای تیم که در تمرینات شرکت می کنند، او کاملا نقش خود را دوست دارد و هرگز به فکر جایی بالاتر از چیزی که حالا هست، نیست.

این دقیقا روشی است که مربی های حرفه ای آن را دنبال می کنند، آنها نقش خود را قبول کرده اند و خودشان می دانند شرایط لازم را برای رسیدن به سرمربیگری را ندارند، پس تلاش می کنند به بهترین شکل وظیفه خود را انجام بدهند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر