تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

کره‌جنوبی با بازیکن سابق بارسلونا مقابل ایران

بازیکن سابق جوانان بارسلونا بعد از دو سال به تیم ملی فوتبال کره جنوبی دعوت شد.

کد خبر: ۱۰۹۸۴۷
۱۲:۲۶ - ۰۵ مهر ۱۴۰۰

کره‌جنوبی با بازیکن سابق بارسلونا مقابل ایران

دیدارنیوز - پایک سئونگ هو بازیکن سابق جوانان بارسلونا پس از دو سال دوری به اردوی تیم ملی فوتبال کشورش برای بازی با سوریه و ایران دعوت شد.

این بازیکن ۲۴ ساله یکی از ۲۷ بازیکنی بود که پائولو بنتو برای دیدارهای گروه A مقابل سوریه و ایران در مرحله نهایی انتخابی آسیا ۲۰۲۲ انتخاب کرد.

پایک که تنها سابقه بازی برای تیم جوانان بارسلونا را در کارنامه داشت و فرصت بازی در تیم اصلی را پیدا نکرد، آخرین بار در اکتبر ۲۰۱۹ در جریان دور دوم انتخابی جام جهانی برای کره به میدان رفته بود. این هافبک ۲۴ ساله هم‌اکنون در ترکیب تیم جئونبوک هیوندای موتورز حضور دارد.

کره جنوبی تیم ۳۶ رده بندی فیفا تمام بازیکنان لژیونر و شاخص خود را برای این دو دیدار دعوت کرده است تا اردوی آمادگی خود را شروع کند. البته بازیکنانی که خارج از کشور کره بازی می‌کنند طبق مقررات فیفا می‌توانند به اردوی تیم ملی کشورشان اضافه شوند. 

کره جنوبی در دو بازی ابتدایی خود در گروه A در اوایل ماه جاری لبنان را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و یک تساوی بدون گل به دست آورد. کره با چهار امتیاز در رده دوم گروه قرار دارند و دو امتیاز از ایران عقب هستند.
کره در ۷ اکتبر میزبان سوریه است و در ۱۲ اکتبر به مصاف ایران می‌رود.

برچسب ها: کره جنوبی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر