تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

آغاز بازگشت زمینی زائرین اربعین از سه‌شنبه/ پایان پرواز‌ها به مقصد نجف و کربلا تا امشب

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از آمادگی لازم دستگاه‌های مسئول برای پذیرش زائرین حسینی از روز سه‌شنبه این هفته در مرز مهران خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۸۱۰
۱۸:۳۱ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰

بازگشت زمینی زائرین اربعین

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد محمدی‌فر دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی اظهار کرد: در جلسه امروز که با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل وزارت کشور برگزار شد، مقدمات و زمینه‌سازی‌های لازم برای بازگشت زوار حسینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدی‌فر گفت: تمام دستگاه‌های ذی‌ربط درخصوص بازگشت زوار از مرز مهران آمادگی‌شان را در ارائه خدمات مختلف بهداشتی، تغذیه و حمل و نقل اعلام کردند.

وی در این خصوص افزود: پیش‌بینی ستاد مرکزی اربعین حسینی بر این است که بازگشت زائرین حسینی از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود و در همین خصوص تلاش بر این است که با آمادگی کامل از زائرین حسینی در مرز مهران پذیرایی و در صحت و سلامتی وارد استان‌ها و شهر‌های خود شوند.

محمدی‌فر در بخش دیگری از صحبت‌هایش به پرواز‌های هوایی اشاره کرد و گفت: امشب پرواز‌های هوایی به پایان می‌رسد و کلیه زائرین به صورت هوایی وارد شهر‌های مقدس نجف و کربلا می‌شوند.

برچسب ها: اربعین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر