تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

آغاز بازگشت زمینی زائرین اربعین از سه‌شنبه/ پایان پرواز‌ها به مقصد نجف و کربلا تا امشب

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از آمادگی لازم دستگاه‌های مسئول برای پذیرش زائرین حسینی از روز سه‌شنبه این هفته در مرز مهران خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۸۱۰
۱۸:۳۱ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰

بازگشت زمینی زائرین اربعین

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد محمدی‌فر دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی اظهار کرد: در جلسه امروز که با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در محل وزارت کشور برگزار شد، مقدمات و زمینه‌سازی‌های لازم برای بازگشت زوار حسینی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدی‌فر گفت: تمام دستگاه‌های ذی‌ربط درخصوص بازگشت زوار از مرز مهران آمادگی‌شان را در ارائه خدمات مختلف بهداشتی، تغذیه و حمل و نقل اعلام کردند.

وی در این خصوص افزود: پیش‌بینی ستاد مرکزی اربعین حسینی بر این است که بازگشت زائرین حسینی از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود و در همین خصوص تلاش بر این است که با آمادگی کامل از زائرین حسینی در مرز مهران پذیرایی و در صحت و سلامتی وارد استان‌ها و شهر‌های خود شوند.

محمدی‌فر در بخش دیگری از صحبت‌هایش به پرواز‌های هوایی اشاره کرد و گفت: امشب پرواز‌های هوایی به پایان می‌رسد و کلیه زائرین به صورت هوایی وارد شهر‌های مقدس نجف و کربلا می‌شوند.

برچسب ها: اربعین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر