تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

هشت ماموریت خاندوزی به قربانزاده

دکتر سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور حکمی دکتر حسین قربانزاده را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد.

کد خبر: ۱۰۹۷۹۸
۱۷:۴۱ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰

رئیس سازمان خصوصی‌سازی

دیدارنیوز ـ در حکم وزیر اقتصاد خطاب به رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی و با عنایت به مفاد موارد ۱۰، ۱۱ و ۱۲ اساسنامه سازمان خصوصی‌سازی و صورتجلسه مورخه ۲۸/۶/۱۴۰۰ مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده آن سازمان، به موجب این حکم به عنوان معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود موارد ذیل در اولویت برنامه‌های آن سازمان قرار گیرد:. تهیه اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴. تلاش و پیگیری جهت دستیابی به اهداف سیاست‌های کلی اصل ۴۴. استفاده از شیوه‌های نوین و روش‌های متنوع در قیمت‌گذاری و واگذاری. آسیب‌شناسی و اصلاح روش‌های واگذاری سهام شرکت‌ها و تصدی‌های قابل واگذاری دولتی. نظارت بر اجرای دقیق مفاد قرارداد‌های واگذاری و پشتیبانی برای تحقق اهداف واگذاری. تدوین و اجرای راهکار‌های تسهیل دستیابی به توسعه مشارکت‌های عمومی. شفاف‌سازی و ارتقای نظام ارزش‌گذاری دارایی‌های مشمول واگذاری. تقویت نظام کنترل اهداف پس از واگذاری در ترتیبات حقوقی و قرارداد‌های واگذاری‌ها

عزت، توفیق و سربلندی جنابعالی را در انجام ماموریت‌های محوله از خداوند منان مسالت می‌نمایم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر