تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

وضعیت لیونل مسی برای بازی با سیتی مشخص شد

یک روزنامخ فرانسوی نوشت: لیونل مسی به احتمال بسیار زیاد پی اس جی را در بازی سه شنبه مقابل سیتی همراهی خواهد کرد.

کد خبر: ۱۰۹۶۷۹
۱۷:۳۰ - ۰۳ مهر ۱۴۰۰

وضعیت لیونل مسی برای بازی با سیتی مشخص شد

دیدارنیوز - هفته گذشته لیونل مسی در بازی پی اس جی و لیون و دقیقه 75 تعویض شد. تصمیم مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی به مذاق مسی خوش نیامد و او عصبانی زمین را ترک کرد. پوچتینو سپس در نشست خبری گفت که از بیم مصدومیت مسی او را تعویض کرده و انتشار تصاویر دقایقی قبل از تعویض مسی نیز ثابت می کرد او از ناحیه زانو احساس درد می کرد.

همین مصدومیت باعث شد مسی در بازی برابر متز نیز نتواند پی اس جی را همراهی کند ودیروز باشگاه پاریسی تایید کرد که فوق ستاره آرژانتینی بازی امشب برابر مون پولیه را نیز از دست خواهد داد. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که مسی به بازی سه شنبه لیگ قهرمانان برابر سیتی می رسد یا خیر و گمانه زنی ها در این مورد زیاد است.

دیروز مائوریسیو پوچپتینو نیز ابراز امیدواری کرد که مسی بتواند خود را به بازی حساس مقابل سیتی برساند .
طبق ادعای امروز نشریه اکیپ، خوشبینی ها در مورد حضور مسی برابر تیم پپ گواردیولا بسیار بالاتر رفته و شانس زیادی وجود دارد که او بتواند کنار نیمار و امباپه، مثلث خوفناک تیمش را کامل کند. مصدومیت مسی چندان جدی نیست و روند ریکاوری او نیز به خوبی پیش می رود. خبری عالی برای دوست داران پی اس جی و نیز علاقه مندان فوتبال که نوید جدالی تماشایی تر بین پی اس جی و سیتی را خواهد داد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر