تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

جابجایی ۵۲ هزار زائر اربعین با پرواز تا صبح امروز

شهرام آدم‌نژاد، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از انجام ۵۴۴ پرواز اربعین در فرودگاه‌های کشور تا ساعت ۹ صبح امروز (شنبه، سوم مهرماه) خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۶۴۶
۱۳:۲۴ - ۰۳ مهر ۱۴۰۰

جابجایی ۵۲ هزار زائر اربعین

دیدارنیوز ـ شهرام آدم‌نژاد، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی افزود: تاکنون ۵۲ هزار نفر از زوار اربعین حسینی با استفاده از این پرواز‌ها جابه‌جا شده‌اند.

وی ادامه‌داد: به‌جز پرواز‌های برنامه‌ای، در صورت نیاز پرواز‌های فوق‌العاده نیز برای اعزام زوار برقرار می‌شود، همچنان‌که تاکنون از چندین فرودگاه کشور پرواز‌های فوق‌العاده اربعین برقرار شده است.

اختصاص ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای بازگشت زمینی زوار

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آماده بودن مرز مهران برای بازگشت زمینی آن دسته از زائران که بلیت بازگشت با هواپیما خریداری نکرده‌اند، گفت: تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای سفر بازگشت زوار اربعین حسینی در نظر گرفته شده است.

این مقام مسوول دیروز درباره علت ۹۵ درصد تاخیرها، بی‌نظمی‌ها و لغو پرواز‌های داخلی و عراقی اربعین، گفت: حضور افراد بدون ویزا و بدون بلیت در فرودگاه عامل اصلی است.

وی در پاسخ به سوالی درباره سهم مدیریت‌ها در نابسامانی موجود در پرواز‌های اربعین، تصریح کرد: مشکل، افراد فاقد ویزا و بلیت هستند.

آدم نژاد خاطرنشان‌کرد: همه افرادی که بلیت و ویزا دارند بدون مشکل عازم عراق می‌شوند.

وی تصریح کرد: تا روز پنجشنبه نزدیک به ۴۳ هزار مسافر به عراق سفر کرده‌اند و با پرواز‌های فوق‌العاده‌ای که برقرار شده، مشکل رفت تا جمعه شب حل می‌شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: اربعین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر