تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

مخفی‌کاری زن بازیگر مشهور در مورد فروش خانه لاکچری همسرش در فرانسه!

برخی شوهران در زمان خوشی و خرمی اموالی مثل خانه‌های لوکس و لاکچری خود را به نام همسران خود منتقل می‌کنند، اما بروز اختلاف و طلاق موجب پشیمانی و شکایت آن‌ها می‌شود و این اتفاقی است که اخیرا برای همسر یک بازیگر بسیار مشهور افتاده است!

کد خبر: ۱۰۹۵۲۶
۱۵:۲۹ - ۰۱ مهر ۱۴۰۰

مخفی‌کاری زن بازیگر مشهور در مورد فروش خانه لاکچری همسرش در فرانسه!

دیدارنیوز ـ وقتی پای پول کلان در میان باشد – مبلغی در حدود ۱۶۲ میلیون دلار که با دلار ۲۷ هزار تومانی بالغ بر ۴ تریلیارد و ۳۷۴ میلیارد تومان است – حتی کار آنجلینا جولی و برد پیت هم که از مشهورترین بازیگران جهان به شمار می‌آیند و قبل از طلاق زوج رویایی هالیوود نامیده می‌شدند، به شکایت می‌کشد!

ماجرا از آنجا آب می‌خورد خانم آنجلینا بدون اجازه همسر سابق خود سهمش از خانه لوکس شراکتی را به فروش رسانده است. شاید به ایشان حق بدهید که بعد از طلاق نخواهد با همسر سابقش در یک خانه شریک باشد و بگوئید این که آنجلینا جولی سهم خود را بفروشد چه ربطی به برد پیت دارد.

داستان از این قرار است که برد پیت و آنجلینا جولی، پیش از این به ترتیب سهم ۶۰ و ۴۰ درصدی از این خانه ۱۶۲ میلیون دلاری داشتند، اما ۳ سال پیش از جدایی آن‌ها در سال ۲۰۱۶، برد پیت، ۱۰ درصد از سهم خود را به همسرش انتقال می‌دهد تا هر دو سهمی برابر با ۵۰ درصد داشته باشند، اما آن‌ها توافق می‌کنند در صورت اجازه طرف مقابل، تصمیم به فروش سهم خود بگیرند.


طبق گزارش هالییود لایف که ایسنا آن را بازنشر کرده آنجلینا جولی متهم شده است که بدون اطلاع دادن به همسر سابقش (برد پیت)، قصد داشته سهم ۵۰ درصدی خود را از عمارت ۱۶۲ میلیون در فرانسه، بفروشد.


بر اساس شکایتی که علیه آنجلینا جولی مطرح شده، او متهم به تلاش برای فروش مخفیانه سهم خود از این خانه بدون اطلاع دادن به همسر سابقش است.

اگر آنجلینا جولی موفق به این کار شود با فروش سهم ۵۰ درصدی خود از این ملک لاکچری مبلغی حدود ۸۱ میلیون دلار کسب می‌کند و این درحالیست که ۱۰ درصد از کل ارزش این ملک ۱۶۲ میلیون دلاری یعنی مبلغی بالغ بر ۱۶/۵ میلیارد تومان – با دلار ۲۷ هزار تومانی ۴۳۷ میلیارد تومان – از این ملک بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از طرف شوهرش به او داده شده و تنها شرط برد پیت این بوده که ملک با توافق هر دو طرف فروخته شود؛ شرطی که خانم جولی متهم است آن را زیر پا گذاشته است.

شایان ذکر است این خانه چهار هزار متر مربعی که در منطقه کورنس در جنوب فرانسه واقع شده، همان جایی است که این دو بازیگر در سال ۲۰۱۴ در یک مراسم خصوصی ازدواج کردند و این عمارت بزرگ حالا به موضوع درگیری این زوج سابق تبدیل شده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر