تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

دختربچه ۸ ساله رکورد لیونل مسی را شکست!

فلیسیتاس فلورس به جوان‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که با شرکت نایکی قرارداد حرفه‌ای می‌بندد.

کد خبر: ۱۰۹۴۸۳
۰۹:۴۱ - ۰۱ مهر ۱۴۰۰

دختربچه ۸ ساله و رکورد لیونل مسی

دیدارنیوز ـ فلیسیتاس فلورس دختربچه ۸ ساله رکورد لیونل مسی که در ۱۳ سالگی با نایکی قرارداد بسته بود را شکست. فلیسیتاس فلورس به جوان‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که با شرکت نایکی قرارداد حرفه‌ای می‌بندد.

این دختربچه فوتبالیست آرژانتینی در سن ۸ سالگی با نایکی قرارداد بست آن هم در حالی که مسی و نیمار در ۱۳ و ۱۴ سالگی با این شرکت قرارداد بسته بودند. البته کوان باسیله پسربچه ۸ ساله برزیلی نیز اخیراً با نایکی قرارداد بسته بود، اما رکورد فلیسیتاس در فوتبال زنان منحصربه‌فرد است.

فلیسیتاس پس از امضای قرارداد ۳ ساله با نایکی گفت: «زیباست که برای من عنوان فوتبالیست را انتخاب کنند. از همه افرادی که از من حمایت کردند تا به رویایم برسم، تشکر می‌کنم.»

البته برخی از این تصمیم انتقاد کرده و اعتقاد دارند که فلیسیتاس برای امضای قرارداد هنوز خیلی کوچک است. در هر صورت این کودک ۸ ساله توانست در ثبت این رکورد از مسی و نیمار که اسطوره‌هایش هستند، سبقت بگیرد.

منبع: فرارو
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر