تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

فروش ویژه کوئیک S؛ با ۱۴۰ میلیون صاحب خودرو شوید!

آخرین محصولی که در فهرست این طرح قرار دارد کوییک S با قیمت ۱۵۴ میلیون تومان است. این محصول در بازار با حدود قیمتی ۱۷۸ میلیون تومان داد و ستد می‌شود و برندگان آن از رانت ۲۴ میلیون تومانی بهره خواهند برد.

کد خبر: ۱۰۹۴۷۶
۰۸:۴۸ - ۰۱ مهر ۱۴۰۰

فروش ویژه کوئیک s

دیدارنیوز ـ خط تولید پراید برای بازار داخل دیگر متوقف است و تنها برای صادرات میزان محدود پراید تولید می‌شود. با این حال به نظر می‌رسد همچنان تقاضا برای خرید خودرویی با قیمت نزدیک به پراید در بازار وجود داشته باشد.

پیش از پایان یافتن تولید خودرو پراید خیلی از فعالان بازار خودرو گزینه جایگزین آن را کوئیک و ساینا اعلام می‌کردند و حال در طرح‌های فروش فوق‌العاده سایپا، نوبت به عرضه این دو خودرو رسیده است.

این در حالیست که اخیرا سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده بود که دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران‌خودرو و سایپا مجموعا بیش از ۱۴۰ هزار خودرو ناقص در پارکینگ دارند و در تکمیل و تحویل آن ناتوان مانده‌اند. از سوی دیگر وضعیت مالی خودروسازان نیز چندان خوب نیست، اما آن‌ها اصرار دارند که با فروش فوق‌العاده، تعدادی محدود از خودرو را با قرعه‌کشی به تعدادی خاص از متقاضیان تحویل دهند. اما قیمت این خودرو‌های عرضه شده چقدر است؟

یکی از خودرو‌هایی که در طرح فروش چهار محصول سایپا عرضه می‌شود، کوییک با گیربکس معمولی (رینگ فولادی) با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان است. این محصول در بازار حدود ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد؛ بنابراین هرکس که در این قرعه‌کشی برنده شود ۲۹ میلیون تومان به جیب زده است.

یکی دیگر از محصولات موجود در این طرح، کوییک R با گیربکس معمولی است. این محصول در طرح فروش چهار محصول سایپا به قیمت ۱۴۹ میلیون عرضه می‌شود، اما در بازار حدود ۱۷۶ میلیون تومان قیمت دارد. میزان تخفیف فروش این خودرو نیز ۲۷ میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

در طرح فروش چهار محصول سایپا همچنین ساینا S نیز به قیمت ۱۴۲ میلیون تومان عرضه می‌شود، اما قیمت آن در بازار ۱۷۵ میلیون تومان است و برندگان آن از تخفیف ۳۳ میلیونی بهره خواهند برد.

آخرین محصولی که در فهرست این طرح قرار دارد کوییک S با قیمت ۱۵۴ میلیون تومان است. این محصول در بازار با حدود قیمتی ۱۷۸ میلیون تومان داد و ستد می‌شود و برندگان آن از تخفیف ۲۴ میلیون تومانی بهره خواهند برد.

برچسب ها: قیمت خودرو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر