تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

سه بازیکن پرسپولیس به صورت سرزده در باشگاه پرسپولیس حاضر شدند

شنیده می شود سه بازیکن پرسپولیس امروز برای گفتگو در مورد قراردادشان راهی باشگاه شدند.

کد خبر: ۱۰۹۳۲۱
۱۵:۰۰ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۰

سه بازیکن پرسپولیس

دیدارنیوز - همان طور که در اخبار خواندید سیامک نعمتی، مهدی عبدی و فرشاد فرجی سه بازیکن پرسپولیس امروز در محل باشگاه حاضر شده و برای دقایقی با مجید صدری دیدار و گفتگو کردند.

اگرچه باشگاه هنوز دلیل حضور این نفرات را اعلام نکرده اما شایعه شده هر سه بازیکن برای بالا بردن رقم قرارداد خود راهی جلسه با صدری شده اند.

این سه بازیکن با اشاره به ارقام نجومی قراردادهای این فصل بازیکنان باشگاه های مختلف معتقدند رقم قرارداد آن ها کم بوده و باشگاه بهتر است با تنظیم متممی در قراردادشان، مبلغ قرارداد قبلی آن ها را افزایش دهد.

گفته می شود رقم دستمزد سال جدید مهدی عبدی در قرارداد 5 ساله ای که چند سال پیش با پرسپولیس بسته، 800 میلیون تومان است و این بازیکن خواهان افزایش مبلغ قراردادش شده و سیامک نعمتی و فرشاد فرجی هم معتقدند قبل از گرانی ها و تورم اخیر، با رقم پایین با پرسپولیس قرارداد بستند و درخواست افزایش مبلغ دستمزدشان در سال جدید را داده اند. این در حالی است که پیش از این گفته شده بود قرارداد دو ساله این دو بازیکن 5 میلیارد تومان است. به هرحال این دو بازیکن هم مثل عبدی از باشگاه تقاضا دارند با یک متمم، مبلغ دستمزد آنها را افزایش بدهد.

حالا باید دید صدری با قبول این شرایط و قبل از حضور و انتخاب مدیرعامل جدید، متمم به قرارداد این نفرات اضافه خواهد کرد یا نه؟ به هرحال این احتمال وجود دارد با توجه به شرایط مالی بسیار نامناسب باشگاه، مدیرعامل بعدی این قراردادها را نپذیرفته و مشکلات حاشیه ای زیادی نصیب سرخ پوشان شود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر