تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

مدافع پرسپولیس بازی کردن در برابر این سوپراستار را عالی توصیف کرد

مدافع پرسپولیس گفت: بازی کردن کنار «سیدجلال حسینی» عالی است. وقتی یک رهبر فوق‌العاده کنارت باشد همه جوره کارت راحت می‌شود.

کد خبر: ۱۰۹۲۹۵
۱۳:۳۷ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۰

مدافع پرسپولیس

دیدارنیوز - «فرشاد فرجی» امروز (سه‌شنبه) درباره پیروزی مقابل استقلال تاجیکستان و شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: پیروزی مقابل استقلال تاجیکستان عالی بود. برد شیرینی به دست آوردیم. فعلا برای بازی الهلال آماده می‌شویم. روز گذشته استارت بسیار خوبی داشتیم و تمرین خوبی انجام دادیم. انشالله با ادامه همین تمرینات بتوانیم بازی خوبی با الهلال انجام دهیم.

وی در ادامه راجع به بازی در کنار «سیدجلال حسینی» در قلب خط دفاعی پرسپولیس افزود: بازی کردن کنار سیدجلال عالی بود و خیلی راحت. وقتی یک رهبر فوق‌العاده کنارت حضور داشته باشد همه جوره کارت راحت می‌شود.

مدافع پرسپولیس درباره جا افتادن در ترکیب اصلی گفت: لطف همبازی‌ها و کادر فنی بود که شرایط خوبی برایم فراهم شد.
وی درباره رویارویی با الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: بازی بسیار سختی است. ما هم پرسپولیس هستیم و یک تیم خوب داریم. انشالله که بتوانیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

فرجی درباره مشکلات مالی به وجود آمده بین او و باشگاه تصریح کرد: برخی مسایل خانوادگی بین ما و باشگاه است. یک سری مسائل هم دلی است. به این چیزها فکر نمی‌کنم و دوست ندارم راجع به این مساله تمرکز کنم. 

مدافع پرسپولیس در پایان گفت: تلاش می‌کنیم که موفقیت‌های پیشین تکرار شود. بقیه با خداست که چه نتیجه‌ای در پی داشته باشد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴ مهر ماه و در کشور عربستان برگزار خواهد شد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر