تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.
دبیر کمیسیون ماه ۱۰ احزاب:

نماینده قوه قضاییه در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب معرفی شد

دبیر کمیسیون ماه ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی از معرفی نماینده جدید قوه قضاییه در این کمیسیون خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۱۵۹
۱۴:۱۴ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰

نماینده قوه قضاییه در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب معرفی شد

دیدارنیوز: حمزه امرایی روز دوشنبه در نشست خبری کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی با اشاره به برگزاری هشتمین جلسه این کمیسیون و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: این جلسه امروز با حضور محمد باقر خرمشاد معاون سیاسی و رییس جدید کمیسیون ماده ۱۰ قانون نحوه فعالیت‌ احزاب و گروهای سیاسی برگزار و از خدمات جمال عرف معاون سابق سیاسی وزارت کشور قدرادنی شد.
دبیر کمیسیون ماه ۱۰ قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی،  افزود: براساس قانون ماده ۱۰ احزاب نماینده‌ای از قوه قضاییه، دو نماینده از مجلس شورای اسلامی و نماینده احزاب ملی و استانی در این کمیسیون عضویت دارند.  
امرایی اضافه کرد: در این نشست همچنین از زحمات رمضان رنجبر نماینده سابق قوه قضاییه قدردانی و عباسی جایگزین او شد.
است.
وی با بیان اینکه در جلسه امروز بررسی شرایط مسوولان استانی چند شعب طرح و تصویب شد، گفت: صلاحیت مدیران مسوول استانی حزب توسعه ملی ایران اسلامی در استان آذربایجان شرقی،  مجمع ایثارگران در استان اردبیل، حزب همدلی مردم تحول‌خواه در استان ایلام، جمعیت ایثارگران انقلاب سلامی در استان البرز، حزب ندای ایرانیان در استان کردستان، کانون تربیت اسلامی در استان کهگیلویه و بویر احمد، جامعه اسلامی مدیران در استان لرستان تایید شد و فعالیت این شعب مطابق ضوابط قانونی مانعی ندارد.  


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر