تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

مجیدی با اسقلال ۱.۵ سال دیگر قرارداد دارد

با بحران مدیریتی که در استقلال حکمفرماست و هر مدیرعاملی بیاید که نخواهد با مجیدی کار کند سرمربی جوان آبی‌ها ۱.۵ سال دیگر با استقلال قرارداد دارد.

کد خبر: ۱۰۹۰۲۸
۱۵:۰۸ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

مجیدی با اسقلال

دیدارنیوز - طی روزهای اخیر بحث تغییر سرمربی استقلال به یکی از سوژه‌های مهم این مجموعه تبدیل شده است. اگر مدیران استقلال نخواهند با فرهاد مجیدی کار کنند و تبعات چنین تحولی چقدر به نفع یا به ضرر آبی‌پوشان پایتخت تمام خواهد شد، مسئله‌ای است که گذشت زمان بهترین پاسخ را به آن می‌دهد ولی نکته مهم، شکل قرارداد سرمربی استقلالی ها است.

فرهاد اسفندماه سال گذشته به تیم سابق خود بازگشت و قراردادی ۱/۵ ساله با این باشگاه منعقد کرد بنابراین تا پایان بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر سرمربی استقلال محسوب می‌شود و اگر باشگاه بخواهد او را برکنار کند، یا باید از نظر مالی با این مربی به توافق برسد یا اینکه کارشان به شکایت و کمیته انضباطی کشیده خواهد شد.

البته یک راه سومی هم وجود دارد؛ فرهاد پس از برگزاری فینال جام حذفی در شهریور ۹۹ وقتی با احمد سعادتمند مدیرعامل وقت باشگاه دچار مشکلات جدی شد و از استقلال رفت، تمام مطالبات آن زمان خود را بخشید و اعلام کرد هرگز مسائل مالی قراردادش را دنبال نمی‌کند. اتفاقی که البته باید ببینیم در صورت قطع همکاری باشگاه استقلال با او بازهم رخ می‌دهد یا ...


برچسب ها: فرهاد مجیدی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر