تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه یک متخصص به مردم

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

لئوناردو جزئیات دستمزد ۱۱۰ میلیونی مسی را تکذیب کرد!

مدیر ورزشی پاری‌سن ژرمن پس از افشای قرارداد عجیب و غریب لیونل مسی توسط روزنامه اکیب این خبر را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۰۹۰۲۶
۱۵:۰۴ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

لئوناردو

دیدارنیوز - لئوناردو مدیرورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خبر نشریه «اکیپ» در مورد حق و حقوق لیونل مسی ستاره آرژانتینی‌شان را تکذیب کرد.

لئوناردو در واکنش به این گزارش به رادیو مونت‌کارلو گفت: «ما نباید به صرف آمدن یک خبر روی جلد روزنامه‌ای مانند اکیپ آن را باور کنیم. این غیرقابل قبول است و بدون شک کذب. می‌خواهم بگویم که این اقدام اکیپ نوعی بی‌احترامی است. درک نمی‌کنم که چرا الان چنین خبری منتشر شده، اما در هر صورت این خبر از واقعیت بسیار دور است. مدت قرارداد مسی ۲ ساله است و در این قرارداد هم هیچ بند اجباری یا اختیاری برای تمدید وجود ندارد. این خبر کاملاً دروغ است.»

اگر ادعای لئوناردو صحت داشته باشد، مسی برخلاف آنچه که تا الان گفته شده است، تنها ۲ سال با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و چیزی به‌عنوان گزینه تمدید اختیاری برای باشگاه وجود ندارد.

برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر