تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

پیش‌بینی هواشناسی امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۸

بر اساس آخرین تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۲۸ مردادماه در برخی مناطق شمالی کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد. آسمان تهران فردا صاف و حداکثر دما ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۰۸۹۸۶
۱۲:۲۲ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

پیش‌بینی هواشناسی

دیدارنیوز ـ با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۸ شهریور ماه تا پنجشنبه در استان‌های ساحلی خزر در برخی ساعات بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

در همین مدت در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب فارس در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت مورد انتظار است.

به نقل از سازمان هواشناسی ایران، این شرایط جوی امروز در خراسان شمالی نیز پیش‌بینی می‌شود و همچنین خلیج فارس طی روز‌های دوشنبه تا چهارشنبه مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه نیز صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طی امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۳ و ۴۱ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل با بیشینه دمای ۲۴ و ۲۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

منبع: فرادید
برچسب ها: هواشناسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر