تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

اولین غایب جنجالی الکلاسیکو مشخص شد

گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید پس از بازگشت مجدد به این باشگاه بار دیگر مصدوم شد و به احتمال خیلی زیاد الکلاسیکو رفت را از دست خواهد داد.

کد خبر: ۱۰۸۹۷۶
۱۱:۳۹ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

 غایب جنجالی الکلاسیکو

دیدارنیوز -  کارلو آنچلوتی از همان بدو ورود به رختن رئال مادرید تاکید کرد روی گرت بیل حساب ویژه‌ای بازی کرده و قصد دارد این بازیکن را در ترکیب خود قرار دهد. او در هر سه بازی ابتدایی لالیگا در ترکیب اصلی قرار گرفته و در جریان پیروزی ۱-۴ مقابل آلاوس موفق به گلزنی هم شد، اما حالا داستان همیشگی برای گرت بیل تکرار شده است.

حالا نشریه آ. اس مدعی شد گرت بیل به دلیل مصدومیت ناحیه همسترینگ به مدت هشت هفته دور از میادین دور بوده و تا ماه نوامبر قادر به بازی کردن برای تیم کارلو آنچلوتی نخواهد بود. ستاره ولزی هفته گذشته و در جریان تمرینات رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو دچار پارگی عضله همسترینگ پای راست شد و ابتدا به نظر می‌رسید دوری او اینقدر طولانی مدت نباشد. اما حالا بررسی‌های گره پزشکی رئال مادرید نشان می‌دهد شرایط گذت بیل چندان مساعد نیست و او به استراحتی هشت تا ۱۰ هفته هفته‌ای نیاز دارد.

اگر پیش بینی‌ها درست باشد، گرت بیل در تاریخ شش نوامبر به طور کامل بهبود یافته و قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. بدین ترتیب گرت بیل ۱۲ دیدار آینده رئال مادرید مقابل والنسیا، مایورکا، ویارئال، شریف، اسپانیول، بیلبائو، شاختار، بارسلونا، اوساسونا، الچه، دوباره شاختار و در نهایت رایو والکانو را در لالیگا و لیگ قهرمانان از دست خواهد داد.

این بیست و چهارمین مصدومیت گرت بیل از زمان انتقال به مادرید از تاتنههام در سال ۲۰۱۳ محسوب می‌شود. قرارداد این بازیکن با رئال مادرید در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد و تقریبا غیرممکن است باشگاه اسپانیایی برای تمدید قرارداد گرت بیل در سال بعدی اقدام کند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: رئال مادرید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر