تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

نام آنتونیو کنته در هیئت مدیره بارسلونا شنیده شد

بارسلونا که این روزها شرایط خوبی ندارد و رونالد کومان در آستانه اخراج قرار گرفته، در هیئت مدیره بارسلونا نام او برای جانشینی کومان مطرخ شده است.

کد خبر: ۱۰۸۹۷۳
۱۱:۲۹ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

آنتونیو کنته

دیدارنیوز - شرایط برای رونالد کومان اصلا مساعد نیست و یک بار دیگر شایعاتی در مورد احتمال اخراج او شنیده شده است. بارسلونا در فصل گذشته قادر به کسب موفقیت چندانی نبود و از همان بدو ورد خوان لاپورتا اخباری در مورد تمایل رئیس جدید به قطع همکاری با این سرمربی هلندی شنیده شد.

خود رونالد کومان نیز در هفته های اخیر اعتراف کرده رابطه خیلی خوبی با لاپورتا نداشته و البته نتایج پرفراز و نشیب بارسلونا در همین شروع فصل و شکست سنگین مقابل بایرن مونیخ در استادیوم نوکمپ، شرایط را برای کومان دشوار ساخته است.

اما دیاریو آس امروز در گزارشی مدعی شد نام آنتونیو کونته نیز در هیئت مدیره بارسلونا مطرح شده و احتمال همکاری با این سرمربی بزرگ و ایتالیایی وجود دارد. کونته بعد از فتح سری آ با اینتر پس از 11 سال، به شکل غیرمنتظره ای با این باشگاه قطع همکاری کرده و در نهایت فصل را بدون تیم آغاز کرد. در سال های اخیر اخبار فراوانی در مورد احتمال حضور آنتونیو کونته روی نیمکت رئال مادرید منتشر شده که در نهایت نتیجه ای نداشته و حالا ممکن است او را روی نیمکت بارسلونا ببینیم.

آنتونیو کونته در کنار یوواخیم لوو در حال حاضر شاخص ترین گزینه های بدون تیم در دنیای فوتبال محسوب می شوند. همچنین این سرمربی ایتالیایی بارها نشان داده در بازسازی روحیه تیم های افت کرده تخصص دارد و این اتفاق در هر سه تیم یوونتوس، چلسی و اینتر رخ داد.

حالا بارسلونا نیز اصلا در شرایط خوبی قرار ندارد و در صورت اخراج رونالد کومان و عدم نتیجه گیری در سه بازی پیش رو، حضور آنتونیو کونته روی نیمکت این تیم می تواند به خبر جدی تری در روزهای آتی تبدیل شود. البته از گزینه هایی چون ژاوی و اریک تن هاگ نیز به عنوان نامزدهای هدایت بارسلونا در این مدت نام برده شده و باید دید در صورت اخراج رونالد کومان که رابطه خوبی هم با لاپورتا ندارد، کدام یک از این اسامی سرمربی بعدی بلوگرانا لقب خواهد رفت.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر