تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

نزدیکان مجیدی: فرهاد در ۴۸ ساعت آینده اخراج می‌شود

مدیران باشگاه استقلال به جمع بندی رسیده‌اند که فرهاد مجیدی را اخراج کنند و حالا این خبر را نزدیکان فرهاد هم تایید کرده‌اند و به احتمال خیلی زیاد استقلال با سرمربی جدیدی کار خود را در لیگ برتر آغاز خواهد کرد.

کد خبر: ۱۰۸۸۳۵
۱۲:۳۷ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

اخراج فرهاد مجیدی

دیدارنیوز - مدیران استقلال در صورت برکناری سرمربی تیم خود باید خسارت سنگینی به این مربی پرداخت کنند. آنها با این وجود، انگار به جمع بندی رسیده اند فرهاد مجیدی را کنار بگذارند…

برکناری فرهاد مجیدی از استقلال ۴ میلیارد برای این باشگاه هزینه خواهد داشت. این در حالی است که منابع نزدیک به باشگاه استقلال برکناری این مربی طی ۴۸ ساعت آینده را قطعی می دانند.


بیشتر بخوانید: نتیجه جلسه جنجالی هیئت مدیره استقلال: نکونام سرمربی جدید آبی‌ها


 

بعد از شکست استقلال برابر الهلال خیلی ها انتظار داشتند آبی ها خیلی زود کار خود را برای حضور قدرتمند در لیگ برتر آغاز کنند اما از مصاحبه های روزهای اخیر احمد مددی و اصغر ملکیان، مدیرعامل و رییس هیات مدیره استقلال اینطور به نظر می آید که آنها جدایی سرمربی تیم شان را کلید زده اند.

با این حال جالب است بدانید جدایی فرهاد مجیدی برای مدیران استقلال چندان هم بدون هزینه نخواهد بود چرا که قرارداد فصل بعد او با این باشگاه ۴ میلیارد است و در صورتی که راهی تیمی نشود، می تواند کل این پول را از باشگاه طلب کند.

فرهاد مجیدی که در برنامه ورزشگاه از سوی احمد مددی متهم به دخالت در ترانسفر مهدی قائدی شد (مدیرعامل استقلال به صراحت گفت فرهاد مجیدی که برای استراحت به امارات رفته بود، با من تماس گرفت و گفت اماراتی ها قائدی را می خواهند) وعده داده به زودی در یک برنامه تلویزیونی حاضر می شود و قرار است در مورد اتفاق هایی که در این مدت برایش رخ داده صحبت کند.

هنوز مشخص نیست فرهاد مجیدی به این حرف احمد مددی که او را به نقش داشتن در ترانسفر مهدی قائدی متهم کرده، واکنش نشان می دهد یا نه اما هر چه هست مدیریت و کادر فنی استقلال با سرعت در حال نزدیک شدن به خط پایان همکاری مشترک هستند.

یکی از همکاران فرهاد مجیدی با تایید این خبر گفت:

این خبر به گوش ما هم رسیده که حداکثر طی دو روز آینده باشگاه با فرهاد قطع همکاری می کند. هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده ولی ما هم شایعه ها را شنیده ایم.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر