تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...

رد پای یک زن جنجالی در منتفی شدن حضور شیمبا در استقلال!!

استقلال در حالی که برای پر کردن جای خالی مهدی قایدی به دنبال جذب لوسیانو پریرا بود، این بازیکن ترجیح داد در فولاد بماند و پیشنهاد آبی‌ها را رد کرد.

کد خبر: ۱۰۸۸۲۳
۱۱:۴۰ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

رد پای یک زن جنجالی

دیدارنیوز -  احمد مددی در آخرین مصاحبه تلویزیونی خود درخصوص عدم جذب شیمبای برزیلی مهاجم فصل گذشته فولاد خوزستان اعلام کرد شیمبا پیش‌قرارداد را امضا کرد و حتی پرداختی‌ها را با او هماهنگ کردند تا بلیت گرفته و از برزیل مستقیم به دبی برود، اما این بازیکن در اواسط کار دیگر پاسخی نداد و از باشگاه فولاد تماس گرفتند و خواهش کردند بازیکنان این تیم را نگیرند؛ چراکه پنجره نقل‌وانتقالات فولاد بسته است و دو بازیکن از این تیم به استقلال ملحق شدند و قید سومی را بزنند!

با همه این تفاسیر اما همه استقلالی‌ها منتظر بودند تا شیمبا با امضا کردن قرارداد جدید با استقلال راهی دبی شده و این تیم را در دیدار حساس مقابل الهلال همراهی کند، اما عدم جذب این مهاجم ۳۸ ساله درنهایت انتقادات زیادی را برای مدیریت باشگاه استقلال به‌همراه داشت، با این‌حال مددی مدعی شد شیمبا از فولاد طلب سنگینی داشته است و پیشنهاد بالاتر این باشگاه باعث شد او در این تیم بماند.

این درحالی است که فرهاد مجیدی در آخرین مصاحبه خود و درخصوص گزارش عملکرد به هواداران در تاریخ ۱۲ شهریور حرف‌های دیگری را مطرح کرد و مدعی شد  از مدت‌ها قبل به باشگاه اعلام کرده بود که شیمبا را می‌خواهد و با او به توافق هم رسیدند و قرار شد برای شیمبا قرارداد بفرستند، اما مددی گفت باید با بخش حقوقی مشورت کند و درنهایت این قرارداد را نفرستادند و به جایش یک نامه پیشنهاد فرستادند که بی‌فایده بود. طبق اعلام مجیدی اگر بعضی کارها سر وقت انجام می‌شد، وضعیت تغییر می‌کرد.

این اظهارات ضدونقیض نشان داد شاید پای مسائل دیگری درخصوص عدم استقلالی شدن این بازیکن برزیلی نقش داشته است.

 چرا شیمبا استقلالی نشد؟

اینکه چرا واقعا این بازیکن برزیلی که برای خط حمله استقلال در غیاب شیخ دیاباته و مهدی قایدی برای فصل آینده گزینه اصلی فرهاد مجیدی بود، در نهایت استقلالی نشد، دلیل جالبی دارد. طبق شنیده‌های ما این اتفاق به این موضوع برمی‌گردد که همسر لئوناردو پادوانی مدافع سابق برزیلی آبی‌ها که به‌خاطر مصدومیت شدید در زمان حضور در استقلال از ناحیه نخاع به‌شدت آسیب دید و برای همیشه از فوتبال بازی کردن محروم شد، توصیه‌هایی را به شیمبا کرد و شرایط حضور در این تیم را برای این بازیکن تشریح و به او اعلام کرد بی‌مبالاتی‌ها و بی‌توجهی باشگاه استقلال نسبت‌به همسرش درنهایت کار پادوانی را به اینجا رسانده و تاکید کرده که هنوز باشگاه استقلال شرایط سابق را داشته و چیزی در این باشگاه تغییر نکرده و این‌طور صلاح نیست همبازی برزیلی و سابقه پادوانی در تیم‌هایی مثل سپاهان به استقلال برود تا حتی برای دست پیدا کردن به بسیاری از امور اولیه دچار مشکل شود. به همین دلیل هم مهاجم برزیلی ترجیح داد به اوضاع آرامش در فولاد ادامه دهد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر