تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

دلبری خرید جدید باشگاه پرسپولیس از یحی گل محمدی

رضا اسدی هافبک جدید باشگاه پرسپولیس با انجام بازی در لیگ قهرمانان برابر استقلال تاجیکستان حسابی یحیی گل محمدی را خوشحال کرده است.

کد خبر: ۱۰۸۸۱۲
۱۰:۵۶ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

 خرید جدید باشگاه پرسپولیس

دیدارنیوز - پس از پایان لیگ بیستم یحیی گل محمدی اصرار زیادی به خرید رضا اسدی داشت. بازیکنی که به زعم هواداران پرسپولیس بدون هیچ کارنامه‌ای چه در ایران و چه در اروپا خیلی برای این تیم ناز کرد اما بالاخره قراردادش امضا شد.

قراردادی که عدد هنگفت آن توسط خود بازیکن تکذیب و او بعد از امضای یک ساله قراردادش مدعی شد که آمده تا سال‌ها در پرسپولیس بماند!

اسدی که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته، بازیکن مورد تایید یحیی برای جذب بود اما براساس شنیده‌ها در بازی با دانشجویان اصلا در حد انتظار ظاهر نشد تا نشان دهد هنوز خیلی کار دارد و این یعنی گل محمدی به این زودی نمی‌تواند روی کمک اسدی حساب کند مگر اینکه بتواند خودش را زودتر برساند اما...

برخی بازیکنان مرد تمرین هستند و در تمرینات عالی ظاهر می‌شوند ولی روز مسابقه استرس داشته و در حد انتظار ظاهر نمی‌شوند. برخی دیگر اما با دسته اول فرق کرده و مرد میدان مسابقه هستند. بازیکنانی که در تمرینات خیلی خودشان را خسته نمی‌کنند یا به نظر می‌رسد چندان آماده نباشند اما روز مسابقه تبدیل به یک ستاره می‌شوند.

نمونه بارز چنین بازیکنانی شاید خداداد عزیزی ستاره سابق تیم ملی کشورمان باشد. حماسه ساز ملبورن هم خیلی اهل تمرین کردن نبود اما روز مسابقه تبدیل به یک آتشفشان می‌شد و مدافعان حریف را در لیگ داخل و مسابقات بین المللی آزار می‌داد.

به نظر می‌رسد رضا اسدی هم از این دسته بازیکنان باشد که برخلاف تصورات اولیه و آنچه از تمرینات به گوش می‌رسید در بازی با استقلال تاجیکستان خوش درخشید تا یحیی گل محمدی نزد اطرافیانش بگوید: «این پسر چقدر خوب و مرد روز مسابقه است.»

شاید هر مربی دیگری جای یحیی گل محمدی بود از رضا اسدی نه چندان آماده در تمرینات در دیدار با استقلال تاجیکستان استفاده نمی‌کرد.

شنیدیم حتی به او پیشنهاد شده که احسان پهلوان یا محمد شریفی جوان را در پست هافبک دفاعی بازی دهد اما گل محمدی خوب خرید جدید تیمش را می‌شناخت. رضا اسدی هم با این نمایش ثابت کرد می‌تواند خیلی زود با تیم هماهنگ شده و بهترین جانشین برای احمد نوراللهی در خط میانی پرسپولیس باشد.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر