تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

محمود فکری: فرهاد مجیدی شب‌ها در اردوی تیم نبود

سرمربی اخراجی باشگاه استقلال که این روزها به شدت علیه فرهاد مجیدی صحبت می‌کند اعلام کرد فرهاد مجیدی در اردوی امارات شب‌ها هیچ وقت در کنار تیم نبوده است.

کد خبر: ۱۰۸۸۰۴
۱۰:۲۳ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

محمود فکری: فرهاد مجیدی

دیدارنیوز - محمود فکری از جزیی‌ترین اتفاقاتی که در اردوی استقلال رخ می دهد با خبر است و آنها را در مصاحبه‌اش مطرح کرده است.

فکری در تازه ترین مصاحبه اش اتفاقاتی که اردوی استقلال در دوبی رخ داد را بیان کرد و گفت: «امیدوارم چیزهایی که شنیدم صحت نداشته باشد. در حالی که فکر نمی‌کنم شنیده‌های من دروغ یا غلط باشد. شنیدم که هم سرمربی و هم خیلی از بازیکنان در اردو نظمی نداشتند. شب‌ها آزاد بودند که بروند و بیایند. تیمی که برای چنین بازی مهمی می‌خواهد آماده شود و چند روز زودتر به اردو رفته باید از همه لحاظ در قرنطینه باشد و از نظر ذهنی، روحی و جسمی آماده شود. من حتی از درون تیم شنیدم که سرمربی شب‌ها در اردو نبود. بازیکنان هم آن طور که باید کنترل نشدند شاید گفتند ما که می‌بازیم، حداقل زیاد غصه نخوریم!»

اکنون سوال مهم این است چه کسی اخبار تیم استقلال را به محمود  فکری می دهد؟

فرهاد مجیدی که به خاطر مصاحبه های محمود فکری از او شکایت کرده است هم اکنون در اردوی تیم به دنبال کسی است که اخبار تیم را به محمود فکری انتقال می دهد و بدون شک متوجه این موضوع شود بازیکن خاطی را اخراج خواهد کرد!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر