تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

میلاد محمدی هم یونانی شد +عکس

ملی‌پوش ایرانی فصل گذشته خنت بلژیک با باشگاه آ. ا. ک آتن یونان قرارداد امضاء کرد تا به دو ایرانی دیگر در این باشگاه بپیوندد.

کد خبر: ۱۰۸۷۶۴
۱۵:۵۰ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۰

میلاد محمدی هم به یونانی شد +عکس

 

دیدارنیوز: میلاد محمدی پس از دو سال حضور در خنت که یکی از مهره‌های ثابت این تیم به شمار می‌رفت، تصمیم به جدایی از این باشگاه بلژیکی گرفت تا فصل جدید را با تیم دیگری در اروپا آغاز کند و امروز رسما از تیم جدیدش رونمایی کرد.

این مدافع چپ ایرانی که سابقه سه فصل و نیم حضور در اخمت گروزنی و بازی در لیگ برتر روسیه را هم دارد، طی دو سال اخیر مجموعا ۵۰ بازی در ژوپیر لیگ بلژیک با پیراهن خنت انجام داد و طی این مدت دو گل به ثمر رساند و هفت پاس گل داد، اما از این پس در سوپر لیگ یونان به میدان خواهد رفت.

میلاد محمدی که در سالیان گذشته همواره جزو نفرات ثابت تیم ملی ایران بود و در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز به میدان رفت، دیروز در تست‌های پزشکی باشگاه آ. ا. ک آتن یونان حضور یافت و پس از موفقیت در این آزمایش، قراردادش با این باشگاه را امضاء کرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر