تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

مددی درباره ریگی: ریگی عدد نگفت اما رقم اعلامی ما را قبول نکرد

احمد مددی درباره جدایی ریگی از استقلال گفت عددی که به ریگی پیشنهاد دادیم به هیچ عنوان برای او جذاب نبود و ایشان به همین دلیل حتی حاضر نشدند به تهران بیایند و مذاکره کنیم.

کد خبر: ۱۰۸۷۱۶
۰۸:۳۸ - ۲۵ شهريور ۱۴۰۰

مددی درباره ریگی

دیدارنیوز - بعد از صحبت‌های نادر فریاد شیران، معاون باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر احمد مددی امشب با شکلی دیگری این صحبت‌ها را تایید کرد. مددی درباره قرارداد ریگی گفت: آقای ریگی قبلا یک قرارداد نازلی بسته بودند که ما تصمیم گرفتیم مبلغ آن را تا ۷۰۰ درصد افزایش دهیم. در مورد قرارداد‌ها توضیح بدهم که قرار است امسال بر اساس عملکرد و به زمین رفتن دستمزد بدهیم و این برای اولین بار است که اتفاق می‌افتد. در مورد آقای ریگی هم همین بود و ما تا حد نهایت انعطاف به خرج دادیم، ولی مبلغ قراردادمان به هیچ وجه نظر آقای ریگی را نگرفت.

مدیرعامل استقلال ریگی را یک بازیکن با اخلاق دانست و گفت: عدد ما به هیچ عنوان برای آقای ریگی جذاب نبود و ایشان به همین دلیل حتی حاضر نشدند به تهران بیایند و مذاکره کنیم. البته ایشان رقمی به ما اعلام نکردند، ولی همان طور که گفتم رقم ما چشم ایشان را نگرفت و در نهایت به سپاهان رفت.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر