تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

عراقچی: در کسوت یک دیپلمات در خدمت وطنم هستم

معاون سیاسی سابق وزیر امور خارجه گفت: در کسوت یک دیپلمات تا واپسین دم حیات تمامی توان و استعداد و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و ماموریت‌های آن زیسته‌ام و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.

کد خبر: ۱۰۸۷۰۸
۱۷:۵۶ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

عراقچی: در کسوت یک دیپلمات در خدمت وطنم هستم

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: سید عباس عراقچی در پیج اینستاگرام خود نوشت: اکنون و در پایان بخشی دیگر از دوره خدمت خود در مسئولیت معاون سیاسی وزارت امور خارجه، خداوند منان را که توفیق خدمت در این سال های حساس و پرمخاطره را ارزانی‌ام داشت، شکرگزارم.

 این دیپلمات ارشد کشورمان خاطرنشان کرد: اتمام یک دوره از مسئولیت به معنای چشم پوشی از خدمتگزاری به این میهن، نظام و آرمان های مردم شریف و نجیب ایران نیست. در کسوت یک دیپلمات جمهوری اسلامی ایران، تا واپسین دم حیات، تمامی توان و استعداد و تجربه خود را همچنان با افتخار در خدمت وطنم و سازمانی که بیش از سه دهه از عمر خود را با وظایف و ماموریت های آن زیسته ام -  وزارت امور خارجه -  و یا هر کجای دیگر که لازم باشد، قرار خواهم داد.


عراقچی افزود:از خداوند متعال برای برادر عزیز خود حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در این مسئولیت سنگین موفقیت و سربلندی مسالت می‌کنم و انشاالله مشاوری امین برای ایشان خواهم بود. 


وی در پایان گفت: آرزوی توفیق و سرافرازی برادر گرامی علی باقری را در سمت معاون سیاسی وزارت امور خارجه دارم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر