تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

رکورد تزریق واکسن کرونا در پایتخت

محسنی‌بندپی، استاندار تهران در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا از ثبت رکوردی جدید در واکسیناسیون کرونایی در پایتخت خبر داد و گفت: روز گذشته ۲۳شهریور ۲۶۰ هزار دوز واکسن در تهران تزریق شد.

کد خبر: ۱۰۸۶۸۱
۱۵:۲۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

رکورد تزریق واکسن کرونا در تهران

دیدارنیوز ـ انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران امروز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران اظهار کرد: در بخش واکسیناسیون تحول خوبی صورت گرفته است و رشد حدود ۵ درصدی تزریق واکسن در تهران را نشان می‌دهد.

وی اظهار داشت: طبق بازرسی‌هایی که انجام شده در بیشتر مراکز واکسیناسیون رعایت پروتکل‌ها انجام می‌شود.

به گفته استاندار تهران، ۷۶ درصد جمعیت تهران بالای ۱۸ سال هستند که این رقم ۶ درصد نسبت به آمار جمعیت کشوری بیشتر است و باید این درصد، در تعداد واکسن‌هایی که در اختیار تهران قرار می‌گیرد، محسوب شود.

وی ادامه داد: هم اکنون میزان بیماران سرپایی و فوتی‌ها کاهش پیدا کرده، اما این ویروس با تغییر فصل و زمان دچار تغییر می‌شود؛ بنابراین ضروری است معیار‌هایی که در تقویت اقدامات پیشگیرانه، واکسن، رعایت دستورالعمل‌ها و تقویت اقدامات درمانی دخیل هستند را انجام دهیم تا اگر به پیک ششم هم رسیدیم بتوانیم به خوبی این ویروس را کنترل کنیم.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر