تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

رکورد تزریق واکسن کرونا در پایتخت

محسنی‌بندپی، استاندار تهران در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا از ثبت رکوردی جدید در واکسیناسیون کرونایی در پایتخت خبر داد و گفت: روز گذشته ۲۳شهریور ۲۶۰ هزار دوز واکسن در تهران تزریق شد.

کد خبر: ۱۰۸۶۸۱
۱۵:۲۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

رکورد تزریق واکسن کرونا در تهران

دیدارنیوز ـ انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران امروز چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا استان تهران اظهار کرد: در بخش واکسیناسیون تحول خوبی صورت گرفته است و رشد حدود ۵ درصدی تزریق واکسن در تهران را نشان می‌دهد.

وی اظهار داشت: طبق بازرسی‌هایی که انجام شده در بیشتر مراکز واکسیناسیون رعایت پروتکل‌ها انجام می‌شود.

به گفته استاندار تهران، ۷۶ درصد جمعیت تهران بالای ۱۸ سال هستند که این رقم ۶ درصد نسبت به آمار جمعیت کشوری بیشتر است و باید این درصد، در تعداد واکسن‌هایی که در اختیار تهران قرار می‌گیرد، محسوب شود.

وی ادامه داد: هم اکنون میزان بیماران سرپایی و فوتی‌ها کاهش پیدا کرده، اما این ویروس با تغییر فصل و زمان دچار تغییر می‌شود؛ بنابراین ضروری است معیار‌هایی که در تقویت اقدامات پیشگیرانه، واکسن، رعایت دستورالعمل‌ها و تقویت اقدامات درمانی دخیل هستند را انجام دهیم تا اگر به پیک ششم هم رسیدیم بتوانیم به خوبی این ویروس را کنترل کنیم.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر