تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

شماره‌های عجیب و غریب در آسیا این بار در پرسپولیس

پرسپولیس در آسیا بازیکنان تازه‌ای به خدمت گرفته است ولی در آسیا بازیکنان به دلیل مسائل قانونی که وجود دارد، شماره‌هایی که مورد علاقه خود است را به تن کنند.

کد خبر: ۱۰۸۶۳۱
۱۲:۳۲ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

شماره‌های لباس پرسپولیس

دیدارنیوز - چند روز بعد از نهایی شدن قرارداد اسدی با پرسپولیس مشخص شد که این بازیکن شماره ۸ را که یک پیراهن خاص در این تیم محسوب می‌شود و بازیکنان بزرگی آن را به تن کرده‌اند، نشان کرده است. علاوه بر آن، این شماره چند روز بود که از تن کاپیتان نوراللهی خارج شده و این بازیکن آقای گل سرخ‌ها در لیگ بیستم هم محسوب می‌شد و هواداران انتظار یک جانشین مطمئن برای او را داشتند.

اسدی پیراهن شماره ۸ را برگزید و با آن در تمرینات و بازی‌های دوستانه هم به میدان رفت، اما اجازه پوشیدن آن در آسیا را نداشت چرا که در مرحله گروهی همین فصل لیگ قهرمانان نوراللهی با این لباس بازی کرده و هافبک دفاعی جدید سرخپوشان تا پایان تورنمنت با شماره جالب ۹۶ به میدان خواهد رفت.

رضا اسدی از همان ابتدای بازی ضربه سر‌های اول را بالاتر از تاجیک‌ها می‌زد و با قطع توپ‌هایش برنامه استقلالی‌ها را به هم زده بود و روز نسبتا خوبی پشت سر گذاشت.

این اتفاق فصل گذشته برای میلاد سرلک هم رخ داد و او تا فینال با شماره ۶۶ به میدان می‌رفت و پس از آن در آسیا نیز صاحب شماره ۱۰ شد. علی نعمتی مدافع جدید سرخ‌ها نیز اجازه بازی با شماره ۶ را نخواهد داشت و اگر در یک چهارم نهایی بازی کند باید با پیراهنی متفاوت از آنچه کنعانی در مرحله گروهی پوشیده به میدان رود.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر