تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

دو رکورد فاجعه بار بارسلونا تحت هدایت رونالد کومان

بارسلونا تحت هدایت رونالد کومان هر روز از اصل فوتبالی خود فاصله می‌گیرد و در بازی برابر بایرن مونیخ حتی یک شوت هم سمت چارچوب دروازه مانوئل نویر شلیک نکرد.

کد خبر: ۱۰۸۵۸۰
۰۹:۰۳ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

کورد فاجعه بارسلونا

دیدارنیوز - بارسلونا یک شکست تحقیرآمیز را در خانه خود مقابل بایرن مونیخ متحل شد.   این تیم در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا شکست ۳-۰ را مقابل حریف قدرتمند آلمانی پذیرفت.

بارسلونا که حالا دوران بدون لیونل مسی یا پسا مسی را می‌گذراند در این بازی هیچ نشانی از یک تیم مدعی و بزرگ نداشت و بایرن به راحتی برد خود را به دست آورد.

نکته عجیب اینکه بارسلونا با هدایت رونالدو کومان در این بازی حتی یک شوت هم به چارچوب دروازه حریف نداشت. این برای اولین بار از فصل ۰۴-۲۰۰۳ است که بارسلونا در یک بازی از لیگ قهرمانان اروپا هیچ شوتی به سمت دروازه حریف نزده است.

این  خلاصه‌ای از عملکرد بازی آبی اناری پوشان در نبرد با بایرن مونیخ است:

-۰ گل
- ۰ شوت در چارچوب
- ۴۷ درصد مالکیت توپ
- عقب نشستن در زمین خودی در طول بازی
- اتکا به سبک دفاع و ضد حمله از ابتدا تا انتها

جدا از این آمار، این برای اولین بار است که بارسلونا در سه بازی خانگی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا شکست می‌خورد. آن‌ها فصل قبل در دو بازی آخر خانگی خود به ترتیب مقابل یوونتوس با نتیجه ۳-۰ و مقابل پاری سن ژرمن با نتیجه ۴-۱ مغلوب شدند و با این باخت مقابل بایرن، سومین شکست خانگی متوالی را نیز متحمل شدند.

با این اوصاف و این آمار، تیم فعلی بارسلونا هیچ شباهتی نه با بارسلونای قدرتمنددارد و نه اصلا با فلسفه و هویت اصلی این باشگاه یعنی ارائه فوتبال زیبا، همخوانی دارد.

برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر