تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

این بازیکن معروف ۶ برابرکل ارزش تراکتور است

اندرسون تالیسکا هافبک گلزن باشگاه النصر که با مبلغ گزاف 35 میلیون یورویی به این تیم پیوسته است 6 برابر کل ارزش باشگاه تراکتور است.

کد خبر: ۱۰۸۵۴۵
۱۵:۴۰ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

این بازیکن معروف ۶ برابرکل ارزش تراکتور است

دیدارنیوز - امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم النصر می‌رود.

نکته جالب در این تقابل ارزش النصر در مقایسه با ارزش ترا‌کتور است. برای مثال تالیسکا خرید جنجالی و جدید النصر در تابستان بود که از الهلال به النصر هایجک شد. طبق گزارش‌های رسیده از عربستان النصر برای جذب این ستاره برزیلی به دلیل رقابت با الهلال قمیتی نجومی و غیرواقعی را پرداخت کرده است.

تالیسکا با مبلغ ۳۵ میلیون یورو راهی النصر شد. وقتی ارزش این بازیکن را با ارزش کل تیم تراکتور که از ۶ میلیون یورو نمی‌گذرد مقایسه می‌کنید از ریخت و پاش این تیم سعودی تعجب می‌کنید. ارزش تالیسکا نزدیک ۶ برابر قیمت کل تیم تراکتور است.

برچسب ها: تراکتورسازی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر