تیتر امروز

تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد

تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد آن هم در یک رویداد مهم و مقابل تیمی‌چون الهلال که تیمی‌کاملاً زیرک و حرفه‌ای است هرچند که الهلال هم الهلال سابق نبود و خیلی راحت می‌شد این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.

کد خبر: ۱۰۸۵۲۹
۱۴:۵۹ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

تیم بزرگ بازیکن

دیدارنیوز - تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد و استقلال مقابل الهلال تقریباً هیچ بازیکن بزرگی نداشت. با این حال خیلی‌ها اعتقاد دارند که اگر مهدی قایدی در این بازی استقلال را همراهی می‌کرد، الهلال حذف شده و استقلال به جمع ۸ تیم برتر می‌رفت.

سوال اینجاست که آیا قایدی یک تنه می‌توانست تاکتیک استقلال را هم تغییر بدهد و یا مهدی می‌توانست مشکل ناهماهنگی تیم را حل کند؟ خود مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی اعتراف کرد که تیمش ناهماهنگ بوده و بازیکنان قدیمی با نفرات جدید هماهنگ نشده‌اند. در کنار این مسئله استقلال ۴ مهره کلیدی خود را هم از دست داد و به جای آنها نفرات کاملا معمولی و متوسطی را خرید که بعید است در لیگ خودمان هم بتوانند باری را از روی دوش استقلال بردارد. اگر قایدی مقابل الهلال بازی می‌کرد خط دفاعی این تیم را آزار می‌داد اما بعید است در نتیجه کلی مسابقه و در حذف استقلال تغییری ایجاد می‌شد.

 یک تیم آن هم در تورنمنتی چون لیگ قهرمانان آسیا در درجه اول باید "تیم" باشد. استقلال همین قایدی را مقابل سپاهان در هفته آخر لیگ و مقابل فولاد در فینال جام حذفی هم داشت اما هر دو بازی را واگذار کرد. اینکه فکر کنیم مشکلات استقلال فقط با قایدی حل می‌شد فکر کاملاً غلطی است. چون آبی پوشان در لیگ برتر هم با وجود ستاره ای  چون مهدی قایدی در نهایت سوم شدند و خیلی زود رقابت قهرمانی را به پرسپولیس و سپاهان واگذار کردند.

 این استقلال اگر می‌خواهد در لیگ برتر یک تیم مدعی باشد نیاز به حداقل چهار بازیکن بزرگ دارد. بازیکنانی که بتوانند بازی‌های حساس را به قول معروف برای تیمشان در آورند نه امثال زبیر نیک نفس، آرش رضاوند،جعفر سلمانی و وریا غفوری که در طول بازی هیچ کار مثبتی انجام ندادند. تاکید می‌کنیم که تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد آن هم در یک رویداد مهم و مقابل تیمی‌چون الهلال که تیمی‌کاملاً زیرک و حرفه‌ای است هرچند که الهلال هم الهلال سابق نبود و خیلی راحت می‌شد این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر