تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد

تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد آن هم در یک رویداد مهم و مقابل تیمی‌چون الهلال که تیمی‌کاملاً زیرک و حرفه‌ای است هرچند که الهلال هم الهلال سابق نبود و خیلی راحت می‌شد این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.

کد خبر: ۱۰۸۵۲۹
۱۴:۵۹ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

تیم بزرگ بازیکن

دیدارنیوز - تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد و استقلال مقابل الهلال تقریباً هیچ بازیکن بزرگی نداشت. با این حال خیلی‌ها اعتقاد دارند که اگر مهدی قایدی در این بازی استقلال را همراهی می‌کرد، الهلال حذف شده و استقلال به جمع ۸ تیم برتر می‌رفت.

سوال اینجاست که آیا قایدی یک تنه می‌توانست تاکتیک استقلال را هم تغییر بدهد و یا مهدی می‌توانست مشکل ناهماهنگی تیم را حل کند؟ خود مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی اعتراف کرد که تیمش ناهماهنگ بوده و بازیکنان قدیمی با نفرات جدید هماهنگ نشده‌اند. در کنار این مسئله استقلال ۴ مهره کلیدی خود را هم از دست داد و به جای آنها نفرات کاملا معمولی و متوسطی را خرید که بعید است در لیگ خودمان هم بتوانند باری را از روی دوش استقلال بردارد. اگر قایدی مقابل الهلال بازی می‌کرد خط دفاعی این تیم را آزار می‌داد اما بعید است در نتیجه کلی مسابقه و در حذف استقلال تغییری ایجاد می‌شد.

 یک تیم آن هم در تورنمنتی چون لیگ قهرمانان آسیا در درجه اول باید "تیم" باشد. استقلال همین قایدی را مقابل سپاهان در هفته آخر لیگ و مقابل فولاد در فینال جام حذفی هم داشت اما هر دو بازی را واگذار کرد. اینکه فکر کنیم مشکلات استقلال فقط با قایدی حل می‌شد فکر کاملاً غلطی است. چون آبی پوشان در لیگ برتر هم با وجود ستاره ای  چون مهدی قایدی در نهایت سوم شدند و خیلی زود رقابت قهرمانی را به پرسپولیس و سپاهان واگذار کردند.

 این استقلال اگر می‌خواهد در لیگ برتر یک تیم مدعی باشد نیاز به حداقل چهار بازیکن بزرگ دارد. بازیکنانی که بتوانند بازی‌های حساس را به قول معروف برای تیمشان در آورند نه امثال زبیر نیک نفس، آرش رضاوند،جعفر سلمانی و وریا غفوری که در طول بازی هیچ کار مثبتی انجام ندادند. تاکید می‌کنیم که تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد آن هم در یک رویداد مهم و مقابل تیمی‌چون الهلال که تیمی‌کاملاً زیرک و حرفه‌ای است هرچند که الهلال هم الهلال سابق نبود و خیلی راحت می‌شد این تیم را از گردونه مسابقات حذف کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر