تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...

غیبت جنجالی مدافع جنجالی در ترکیب استقلال

محمد دانشگر که قرارداش را پس از کس و قوس‌های فراوان با استقلال تمدید کرد اما با این وجود فرهاد مجیدی از او در ترکیب تیمش استفاده نکرد

کد خبر: ۱۰۸۵۲۱
۱۴:۴۴ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

غیبت مداقع استقلال در ترکیب تیمش

دیدارنیوز - محمد دانشگر مثل ملی‌پوشان استقلال به طور جداگانه به دبی رفت تا به اردوی استقلال اضافه شود اما مجیدی یک دقیقه هم از وجود او استفاده نکرد.

حالا سوال اینجاست که اگر قرار بود این بازیکن اصلاً بازی نکند چرا جداگانه راهی دبی شد؟ آیا اگر قرار بود قلم عفو بر روی اعمال بازیکنی کشیده شود، بهتر نبود حداقل برای این بازی فرشید اسماعیلی در لیست استقلال قرار می‌گرفت؟ استقلالی‌ها برای بازی با الهلال مدافع داشتند اما کمبود هافبک بازیساز کاملاً در این تیم مشهود بود و رضاوند یک بار دیگر نشان داد که بازیکن بازی‌های بزرگ و مهم نیست.

البته مجیدی حق دارد به هر بازیکنی بازی بدهد و هر بازیکن دیگری را روی نیمکت بنشاند اما هواداران استقلال واقعا دلیل سفر دانشگر به دبی را متوجه نشدند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر