تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

گزارشگر الهلال - استقلال روی اعصاب هواداران

شب گذشته موضوعی که خیلی روی اعصاب هواداران استقلال بود گزارشگر بازی بود که بعد از دریافت گل دوم شروع به تعاریف از بازیکنان استقلال کرد.

کد خبر: ۱۰۸۵۰۶
۱۳:۵۲ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

 گزارشگر الهلال - استقلال روی اعصاب هواداران

دیدارنیوز - در بازی تیم‌های استقلال و الهلال گزارشگر بازی و اداهای کارشناسانه او نشان می‌داد که قرار است همه با هم به این نظر مشترک برسیم که خوب بازی کردیم اما باختیم. این حرف‌ها بی تردید از شکست نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بدتر بود.

این ژست‌های به ظاهر دلسوزانه به درد فوتبال ایران نمی‌خورد و اثری از پیشرفت هم باقی نمی‌گذارد. باید تعارف را کنار گذاشت در هر زمینه ای کنار گذاشت و بیشتر به حقایق موجود در فوتبال ایران اشاره کرد.

فاصله سخت افزاری فوتبال ما با سایر کشورها بسیار زیاد است و الهلال و باشگاه‌های بزرگ‌تر یا حتی کوچک‌تر، با استانداردهای بین المللی اداره می‌شوند. باخت ما به عربستان یک اتفاق عجیب نیست؛ عجیب بردهای جرقه ای ماست. غریب؛ درخشش بچه‌های مستعد ماست؛ عجیب جایگاه ایران در رنکینگ تیم‌های ملی است.

عجیب این شکست نیست؛ آنجاست که هنوز می‌توانیم با همین اوضاع، به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برویم. در هر حال تصویری که از مهاجم گلزن تیم سعودی منتشر شده عکس تلخی است؛ الهلال، استقلال را با برنامه‌ریزی بهتر و تیمی منسجم‌تر و پرهزینه‌تر شکست داد؛ تمام…

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر