تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

خباز: دولت رئیسی دولت سوم احمدی نژاد است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: دولت آقای رئیسی دولت سوم آقای احمدی نژاد است، چون الان ۱۴ نفر از مسئولان دولت رئیسی یا در دولت احمدی نژاد وزیر بودند یا معاون وزیر.

کد خبر: ۱۰۸۴۸۵
۱۲:۴۳ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
خباز: دولت رئیسی دولت سوم احمدی نژاد است
 
دیدارنیوز: محمدرضا خباز، فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره حضور پررنگ وزرای دولت احمدی نژاد در کابینه سیزدهم گفت: از نظر بنده اکثریت این وزرا، کسانی نیستند که بتوانند بار سنگین رفع مشکلات مردم را به دوش بکشند نه اینکه نخواهند ممکن است نیت شان نیت‌های سالم و خوبی باشد، اما توان این کار را ندارند.
 
محمدرضا خباز عنوان کرد: بار‌ها گفتم مثلا ۲۰ تُن بار داریم و می‌خواهیم از شهری به شهر دیگری ببریم وانت توان ۲۰ تُن بار را ندارد بلکه تریلی باید می‌آوردند؛ بنابراین نیرو، باید نیروی توانمند قوی باشد که مثل انگشتری که در دستش را حرکت می‌دهد وزارتخانه زیر مجموعه خودش را به تحرک وادار کند. ما چنین توانایی در این مجموعه نمی‌بینیم البته آرزویمان این است به چند دلیل. اگر این دولت موفق شود ملت موفق شده است. ما هم در این کشور زندگی می‌کنیم و مثل همین ملت از آثار مثبت آن بهره مند می‌شویم.
 
این چهره سیاسی تاکید دارد: به هر حال آرزوی ما این است که دولت موفق شود و و ما و فرزندان، دوستان، بستگان و ملت ایران، همه در یک کشتی نشسته ایم و آقای رئیسی ناخدای کشتی هستند و ملوانان این کشتی هم وزرا و معاونینشان هستند. اگر این کشتی به خوبی به مقصد برسد خوشحال می‌شویم چرا که در ابتدا خودمان و بعدا کشورمان منتفع می‌شویم. برداشت ما این است مگر اینکه حادثه و اتفاقی رخ دهد یا یک اعتبارات و پول‌های خاصی به دستشان بیاید که در محاسبات امثال ما نمی‌گنجد  یعنی محاسبات ما محاسبات ظاهری است. محاسبات درآمد‌ها نفت و مالیات و. است؛ بنابراین ما راه دیگری سراغ نداریم.
 
او گفت: مهمتر اینکه از نظر بنده، دولت آقای رئیسی دولت سوم آقای احمدی نژاد است، چون الان ۱۴ نفر از مسئولان دولت رئیسی یا در دولت احمدی نژاد وزیر بودند یا معاون وزیر. این‌ها اگر توان داشتند همان دولت را موفق می‌کردند این‌ها نشان دادند که دولت احمدی نژاد ناکارآمدترین دولت طول تاریخ انقلاب است؛ بنابراین باز هم به رغم همه این‌ها دعا و آرزو می‌کنیم که انشالله دولت موفق شود، اما محاسبات ظاهری نشان می‌دهد که «سالی که نکوست از بهارش پیداست».
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر