تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

دو ورزشگاه عربستان برای میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد

عربستان که در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا میزبان است دو ورزشگاه را به کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری مسابقات معرفی کرد.

کد خبر: ۱۰۸۴۸۳
۱۲:۳۹ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

دو ورزشگاه عربستان

دیدارنیوز - مراحل یک چهارم و نیمه نهایی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا و فینال این رقابتها به میزبانی کشور عربستان برگزار خواهد شد.

روزنامه الاقتصادیه عربستان خبر داد که محل برگزاری این مسابقات یکی از ورزشگاه‌های ملک فهد در شهر ریاض یا ملک عبدالله در شهر جده خواهد بود و استادیوم «مرسول پارک» که متعلق به باشگاه النصر است، شرایط میزبانی را ندارد.

یکی از شروط AFC برای انتخاب ورزشگاه محل برگزاری مسابقات، داشتن ظرفیت بیش از ۴۰ هزار تماشاگر است ولی مرسول پارک چنین گنجایشی ندارد.

قرار است ورزشگاه‌ها و شهرهای میزبان دورهای نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها که روز جمعه در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود، مشخص شوند.

تاکنون حضور تیم الهلال در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها در منطقه غرب آسیا قطعی شده است. الهلال شب گذشته با شکست استقلال ایران به این مرحله رسید.

پرسپولیس و تراکتور ایران هم امروز سه شنبه به ترتیب به مصاف استقلال تاجیکستان و النصر عربستان می‌روند که برنده این بازی‌ها به همراه برنده بازی الشارجه - الوحده امارات به مرحله یک چهارم می‌رسند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر