تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

هوینس: بازی ۸-۲ هیچ وقت فراموش نمی‌شود

مدیر پیشین بایرن مونیخ درباره بازی امشب بارسلونا با بایرن مونیخ می‌گوید این دیدار هیچ وقت از ذهن بایرن مونیخ بیرون نخواهد رفت.

کد خبر: ۱۰۸۴۷۰
۱۲:۰۴ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل بایرن مونیخ

دیدارنیوز - بارسلونا فردا شب در شرایطی پذیرای بایرن مونیخ است که آخرین بار با هشت گل مغلوب این تیم شده و از نظر روحی شرایط مناسبی برابر رقیب آلمانی و قدرتمند خود ندارد. اولی هوینس، رئیس سابق و ۶۹ ساله باشگاه بایرن مونیخ در رابطه با این دیدار صحبت کرده و البته فاش کرد داوید آلابا، مدافع فعلی رئال مادرید علاقمند به انتقال به بارسلونا بوده است.

اولی هوینس گفت: "یک بار داوید آلابا در گذشته به من گفته بود که رویای بازی کردن در بارسلونا را در سر دارد و من از او پرسیدم آیا می‌خواهد در این مورد و تصمیم جدایی از بایرن مونیخ با رئیس باشگاه مذاکره کند یا خیر.

دیدار فردا شب بارسلونا و بایرن مونیخ؟ به نظر من بایرن بخت اول کسب پیروزی در این مسابقه است. با رفتن بازیکنان بزرگ و مشکلات اقتصادی، بارسلونا در بهترین شرایط خود قرار ندارد. این تیم شرایط خوب گذشته خود را از دست داده و دیگر برای بایرن مونیخ یک الگو محسوب نمی‌شود. پیروزی ۸-۲ بایرن مونیخ مقابل بارسا در سال ۲۰۲۰؟ البته که شما هرگز چنین بازی‌هایی را فراموش نمی‌کنید. "

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بایرن مونیخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر